2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری رفتن دندونپزشکی؟

92 بازدید | 12 پست

من دوتا دندون عقل دارم که باید کشیده بشه یکیش وضعش خرابه و سوراخه اول بارداریم فهمیدم اینجوریه درد ندارم ولی میترسم دندودنای دیگمو خراب کنه بیشتر هم از درد بعد کشیدن نگرانم چون نمیشه مسکن خورد استامینوفن هم اثر زیادی برا دندون نداره زیادیش هم خوب نیس

شما بودین چیکارمیکردین؟

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دوروز قبل رفتم یه دندون عقلمو کشیدم چون درد میکرد بعد کشیدنش اصلا درد نداشتمو ندارم 

جدی ؟خوش به حالت من قبلا کشیدم تا یه هفته مردم از درد

دندونت چه جوری بود؟عفونت داشت؟

چی نمیشه؟

کار خاصی نمیشه انجام داد.

فقط در حد کم کردن درد .

چون نمیشه عکس گرفت . و بی حسی هم نمیشه تزریق کرد 

خواهر من دندون درد شده بود . فقط در حد پانسمان براش انجام دادن.

بعدشم در شرایط فعلی کرونا ، نمیشه رفت دندون پزشکی . خیلی خطرناکه 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

نمیشه بری چون باید بی کسی بزنن الان براادمای معمولیم دندون پزشکی خطرداره چ برسه ب زن حامله ‌قتی درد نداره انگولش نکن...این همه وقت بوده این چند ماهم تحمل کن تاهم کرونا بره هم نینیت دنیا لیاد

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2740
جدی ؟خوش به حالت من قبلا کشیدم تا یه هفته مردم از درد دندونت چه جوری بود؟عفونت داشت؟

اره عفونت داشت درد میکرد ولی دکترم گفت ده تا سفیکسیم بخور بعد برو بکشش منم خوردم رفتم کشیدم

خدایا کمکم کن تا به آرزوهام برسم 
کار خاصی نمیشه انجام داد. فقط در حد کم کردن درد . چون نمیشه عکس گرفت . و بی حسی هم نمیشه تزریق کرد ...

عکس دارم بعدشم نیازی به عکس نیست مشخصه خرابه

درد هم ندارم دکتر هم گفته سه ماهه دوم نامه بگیری از دکتر زنان میتونی بیای

نمیشه بری چون باید بی کسی بزنن الان براادمای معمولیم دندون پزشکی خطرداره چ برسه ب زن حامله ‌قتی ...

این همه وقت نبوده ولی تا وقت زایمانم خیلی میگذره اگه زد بقلی هاشو خراب کرد چی کار کنم

مطب رفتی؟میگن مطب ها تعطیله درسته؟

اره مطب رفتم اره تعطیل هستن ولی اون مطبایی که بازن میزارن کانال تلگرامی که باز هستیم ودر موارد اورژانسی مراجعه کنید

خدایا کمکم کن تا به آرزوهام برسم