2737
2739

راهکار بدین خواهشا کاربلداااا. 

موهام چند رنگ شده . رنگ دارم خونه میخواستم خودم بذارم. چه جوری؟ تنهایی ام. کمکی ندارم. میشه یه جاهایی رو که دستم میرسه بذارم با شونه پخش کنن تو موهام.  موهام بلند نیست. گردن رو پوشونده فقط..

نسبت اکسیدان به رنگ چی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تا حالا ارایشگاه رنگ نذاشتم . برا خودم مامانم خواهرم خودم میذارم.

طبق تجربیات خودم میگم . اول یه رنگ سه صفر بذار .این رنگ کلا یکدستش میکنه .بعد هر رنگی دوس داشتی بذار.من همیشه سوالامو از فروشنده میپرسم .راهنمایی میکنه . بعدم خودم تنها میذارم.

خدا جونم ، خودت هوای داداشامو داشته باش اخه اونا دنیامن
2738

برای اینکه یک رنگ در بیاد اول یک رنگ با شماره تیره تر انتخاب کن بعد اول اون بذار بعدم اگه خواستی رنگت روشن بشه میتونی رنگ شماره روشن بزنی

من مثل شامپو میزنم سرم

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
تنها چه جوری پشت موهارو رنگ میذارید؟ من مشکلم در اجراست😂

کاری نداره عزیزم . با دست یه مقدار میریزم پشت موهام . بعد ماساژش میدم تا همه جاش خوب رنگ بگیره. یموقعایی از هر رنگی یذره میریزم . رنگ ترکیبی خیلی خوشرنگ میشه

کاری نداره عزیزم . با دست یه مقدار میریزم پشت موهام . بعد ماساژش میدم تا همه جاش خوب رنگ بگیره. یموق ...

ممنون. فکر کردم حتما باید موهارو تقسبم کنم و با برس بزنم رنگ رو ..

ممنون. فکر کردم حتما باید موهارو تقسبم کنم و با برس بزنم رنگ رو ..

اینکه با برس بزنی یا تقسیم کنی خب رنگ کمتری استفاده میشه . خیالت راحته ک همه قسمتا رنگ میگیره.  ولی وقتی ماساژ میدی هم همه جا رو میگیره . مبارکت باشه عزیزم

2706