2752
2734
آخه وضعیت بدیه میترسم کرونا بگیره ریه هاش هم مشکل دارن

شوهره منم مشکل داره ولی داره میره چاره ای نداره😔خرج خونه که نمی خابه 

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
اخه عزیزم کی الان وضعیت شغلی ثابت داره اینجوری باشه که هیچکس نباید بچه دار بشه. همه دکتر و مهندس نیس ...

همین و بگو ما هم به همین مشکل خوردیم شوهرم وضعش خوب بود الان وضع خوبی نداریم. همه میگن تو این شرایط چرا بچه آوردین. میگم ما پیش بینی این روزا رو نمی کردیم اگه بخوایم پیش بینی کنیم هیچ وقت نباید بچه دار بشیم. حالا انگار اونا میخوان خرج بچه منو بدن یا ازشون درخواست کمک کردیم. 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهره منم مشکل داره ولی داره میره چاره ای نداره😔خرج خونه که نمی خابه 

از درآمدش راضی هستین ؟روزی چند

اسنپ برا شهرای بزرگ خوبهه 

صبور باش چيزهاى خوب زمان ميبرد امپراطوری ها يك روزه ساخته نميشود🌏
پس همدردیم خدایا خودت کمکمون کن

اره عزیزم 

توکلت به خدا باشه

من اوایل خیلی غصه میخوردم ولی از ته دلم سپردمش به خدا و امید بستم به خودش 

میدونم دست خالی ردم نمیکنه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
اخه عزیزم کی الان وضعیت شغلی ثابت داره اینجوری باشه که هیچکس نباید بچه دار بشه. همه دکتر و مهندس نیس ...

حالا ن ک رسمی و دولتیا دارن پول پارو میکنن

والا ما دونفره داریم کارمیکنیم نمیرسیم ن بچه داریم ن مستاجریم 

یه چیزی میگن ایناهم 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
همسر منم یه ماهه بیکاره، به همه گفتیم خودش در اومده،  بعد پنج سال کار تو شرکتشون مثل آب خوردن گ ...

بیمه بیکاری چقد میدن

درکت می کنم ، تقریباً دو سال پیش همسر منم بیکار شد نه فقط اون ۸۰۰ نفر کارگر و مهندس و کارمند یه شرکت! یک سال و نیم بیکاری. خیلی سخت گذشت خیلی. تمام پس اندازمون رفت. هزااار جا برای کار رفت مصاحبه. هرررررر کاری ها. به هر کس و نا کس رو زدیم. بالاخره خدا کمک کرد و دوباره رفت سر کار. شکر. ولی هنوز وحشت بیکار شدنش با من هست. با هر بار بالا رفتن سکه و طلا و دلار و پایین اومدن قیمت نفت، قلبم به لرزه در میاد که ای وای دوباره ممکنه تعدیل نیرو کنن یا تعطیل بشه و دوباره بیکاری

می فهممت

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
بله من اگه بخوام از زندگیم بگم یه طومار میشه خیلی صبرم زیاده

الهی عزیزم 

ب خدا حق داری ... خیلی شرایط سختی شده 

الهی ب حق خانم حضرت زهرا زود ی کار جدید پیدا کنه

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
از درآمدش راضی هستین ؟روزی چند اسنپ برا شهرای بزرگ خوبهه 

چی بگم بد نیست از هیچی بهتره بستگی به روز و چند ساعت کار کردنش داره 

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
بیمه بیکاری چقد میدن

دیگ کمتر از ۱۸۰۰ یا ۲ تومن نمیدن ، فعلا تقاضا دادیم ندادن 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
همین و بگو ما هم به همین مشکل خوردیم شوهرم وضعش خوب بود الان وضع خوبی نداریم. همه میگن تو این شرایط ...

آره بخدا 

حالا من دوست ندارم خانوادم بفهمن ...بفهمن ک چی بشه مگه میخوان کمک کنن فقط هی هردفع میپرسن چی شد هنوز شوهرت بیکاره  کار پیدا نکرد دردمو بیشتر میکنن

عزیزم برای تو و بقیه خانومایی که گفتن همسراشون بیکار شدن ختم صلوات گزاشتم خدا کریمه نگران نباش

حاجت دارا بیاین تاپیک اخرم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
آره بخدا  حالا من دوست ندارم خانوادم بفهمن ...بفهمن ک چی بشه مگه میخوان کمک کنن فقط هی هردفع م ...

شمام یه کاری روشروع کن استارتر خیاطی  چیزی 

بالاخره با این وضعیت شغلی که هست یک دست صدا نداره

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
آره بخدا  حالا من دوست ندارم خانوادم بفهمن ...بفهمن ک چی بشه مگه میخوان کمک کنن فقط هی هردفع م ...

من خانوادم در جریان هستن. هر دفعه میبینمم میپرسن شوهرت چیکار میکنه. دیگه دلم نمیخواد هیچ کس و ببینم خسته شدم.

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
2706