2733
2734
درکت می کنم ، تقریباً دو سال پیش همسر منم بیکار شد نه فقط اون ۸۰۰ نفر کارگر و مهندس و کارمند یه شرکت ...

بیکاری وحشتناکه ...از مستاجری بدتره خیلی بیکاری کشیده 

دلمون خوش بود تواین چندوقته ک رفته سرکار و زندگیمون بهتر میشه ک متاسفانه سرو کله ی کرونای لعنتی پیداشد 😭😥

صبور باش چيزهاى خوب زمان ميبرد امپراطوری ها يك روزه ساخته نميشود🌏
درکت می کنم ، تقریباً دو سال پیش همسر منم بیکار شد نه فقط اون ۸۰۰ نفر کارگر و مهندس و کارمند یه شرکت ...

آخی عزیزم انشاالله ک هیییچ مردی بیکار نشه خیلی سخته تو شرایط امروز ایران

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شمام یه کاری روشروع کن استارتر خیاطی  چیزی  بالاخره با این وضعیت شغلی که هست یک دست صدا ن ...

خودمم تو فکرم خیاطی اصلا بلد نیستم چرخ خیاطی هم ندارم 

هر کاری هم نیاز ب یه سرمایه داره بعد از طرفی هم ریسک این که فروش نره

2731
بیکاری وحشتناکه ...از مستاجری بدتره خیلی بیکاری کشیده  دلمون خوش بود تواین چندوقته ک رفته سرکا ...

همون سکه هایی که الان شده ۶ و خورده ای رو من همه رو دو تومن سه تومن فروختم کنار بیمه بیکاری همسرم و کار اسنپ خرج زندگیمون کردم. فکر نمی کنم هیچ وقت بتونم جایگزینشون کنم. لعنت به این زندگی. لعنت به هر کس که باعث و بانی این همه بدبختیه!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
خودمم تو فکرم خیاطی اصلا بلد نیستم چرخ خیاطی هم ندارم  هر کاری هم نیاز ب یه سرمایه داره بعد از ...

اینم هست ولی بالاخره باید کاری کرد 

میتونین از بسته بندی توخونه شروع کنین تودیوار زیاده

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خودمم تو فکرم خیاطی اصلا بلد نیستم چرخ خیاطی هم ندارم  هر کاری هم نیاز ب یه سرمایه داره بعد از ...

منم چند تا کار انجام دادم ولی سود نداشت برام، فقط اون چیزی که خرج کرده بودم درومد متاسفانه🙁

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
تخصص شوهرتون چیه؟

کارهای اداری شرکتها  نرم افزار آفیس،همکاران سیستم،هلو،رافع،بیمه مالیات ودارایی، انبارداری و....

2740