2733
2739
عنوان

کسی اینجا تعویض زانو داشته؟

59 بازدید | 11 پست

مامانم باید زانوهاش تعویض شه میشه درمورد هزینش بگین ک چقدر شد 

و اینکه درمورد نتیجه عمل نگرانیم...

اگه دکتری ک میشناسین رشت هست و خوبه ممنون میشم معرفی کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقدر ترسناک 😫انشاالله خداسلامتی بده🙏

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2731
خداروشکر مال مادر من تعویض کل مفصل زانو هست 

چند سالشونه مادرتون ،اگه خدای نکرده بیماری قلبی وفشارخون،دیابت نداشته باشن مشکلی نیست

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  

پای من خیلی تق تق صدا میده ولی درد ندارم اصلا. یعنی امکان داره منم بعدا مشکل پیدا کنم؟😟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2740
پای من خیلی تق تق صدا میده ولی درد ندارم اصلا. یعنی امکان داره منم بعدا مشکل پیدا کنم؟😟

نه من تا جایی ک خوندم اگه درد نداره مشکلی نیست نگران نباش مامان من زانوهاش ساییده شده دیگه باید مفصلش عوض شه

نه من تا جایی ک خوندم اگه درد نداره مشکلی نیست نگران نباش مامان من زانوهاش ساییده شده دیگه باید مفصل ...

ممنون عزیزم. شما راهی واسه برطرف شدن صدای زانو سراغ نداری؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀