2737
2739
عنوان

زعفرون ساب+عکس

1671 بازدید | 22 پست

این زعفرون ساب را برای جهیزیه ام خریدم .خیلی وقت پیش.اما الان بعد از 4سال از عروسیم بی استفاده مونده چون اصلا روش استفاده اش معلوم نیس چجوریه. زیرش جا داره برای ورود که نمیشه باز بشه. کسی از اینا داره ؟ استفاده میکنه؟ 

جهیزه منم از اینه 

کلا یکبار استفاده کردم ازش

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من یه بارم استفاده نکردم اصلن نمیدونم چجوریه؟

زعفران بریز داخلش دستشو بچرخون پودر میشه از زیر میریزه بیرون ولی خوب پودر نمیکنه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

منکه راضی نبودم زعفران هدر میره

اینا خوب  نیست کلی زعفرون گیر میکنه تو درزو دورزاش هدر میشه فقط از این هاون کوچولو ها خیلی کوچو ...

آره از همون هاون سنگی سنتی ها خریدم آخرش . اما واقعا موندم این اصن روش کارش چجوری هس!

اره من دارم، منم برا جهیزیم خریدم یه بار استفاده کردم 

اولا اینقدر زعفرون باید زیاد باشه که سابیده بشه دوما خیلی بیخوده همه زعفروناا ریخته میشه به داخلش حیف میشه آخر سرم یه کم اگر در بیاد از توش 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
2740

من یا میریزم تو هاون، یا زعفران داخل همون پاکتش که هست با دسته هاون اروم آروم پودرش میکنم راحت 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
اره من دارم، منم برا جهیزیم خریدم یه بار استفاده کردم  اولا اینقدر زعفرون باید زیاد باشه که سا ...

نمیشه داخلشو اب گرفت زعفرانی ک داخل مونده بیاد بیرون

خدای مهربون شکرت😍
من یا میریزم تو هاون، یا زعفران داخل همون پاکتش که هست با دسته هاون اروم آروم پودرش میکنم راحت 

اینطور که میگید اصلن اگه درش هم باز بشه چیز بی استفاده ایه.همون هاون سنتی خودمون را عشقه

من زعفرون ساب دارم اماخیلی زعفرون هدرمیده مابینش میمونه..بهترین روش برای ساییدن زعفران استفاده ازیه حبه قنده زعفرون وقندروهمزمان توهاونگ ویااگه هاونگ نداشتین تویه ظرف باگوشت کوب بسابین

2706