2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان همه چی مجازی شده سرچ کن خیلی راحت همه چیو یادمیگیری،ناراحتی نداره که دیگه رفت و آمد و هزینه کلاسم نداری

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...
2731

عروسک روسی خیلی خوبه، توی بعضی پیجاهم اموزش میدن،من چندروز پیش همسرم گفت از یه مدل عروس خوشم اومده بخرم برای دخترمون؟ گفتم نشون بده، عروس روسی بود گفتم اینا خیلی گرونه ها، از پیجش قیمت گرفتیم یه عروسک ۳۰ سانتی ۵۰۰تومن، اگه ادم یاد بگیره میتونه بسازه و بفروشه

عروسک روسی خیلی خوبه، توی بعضی پیجاهم اموزش میدن،من چندروز پیش همسرم گفت از یه مدل عروس خوشم اومده ب ...

احساس میکنم نمیتونم یاد بگیرم مجازی.چون تا حالا اصلا کار هنری انجام ندادم.خاک برسرم فقط درس خوندم😥

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....  
عزیزم الان همه چی مجازی شده سرچ کن خیلی راحت همه چیو یادمیگیری،ناراحتی نداره که دیگه رفت و آمد و هزی ...

شما خودتون بلدین؟

احساس میکنم نمیتونم یاد بگیرم مجازی.چون تا حالا اصلا کار هنری انجام ندادم.خاک برسرم فقط درس خوندم😥

منم مثله شمام، هیچکار هنری بلد نبودم، الان بخاطره بارداری خونه نشین شدم، از قبله عید سبدهای تریکو و چندجور پتوی بافت و خیاطی رو دادم از همین اینترنت یاد میگیرم و انجام میدم حتی واسه نی نی توربانم درست کردم، من هیچکاری بلد نبودم

2738
شما خودتون بلدین؟

نه عزیزم من دوره یا کلاسی نرفتم ولی استعداد اینجور کارارو دارم همیشه از چیزای تو خونه کار هنری درمیارم ولی الان چون شاغلم خیلی شرایطشو ندارم

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...

عزیزم منافاتی نداره منم ارشدمو چنسال پیش گرفتم هنر با هیچ چیز منافاتی نداره میشه وقتای خالی رو به جای گوشی با هنر پر کرد

منم مثله شمام، هیچکار هنری بلد نبودم، الان بخاطره بارداری خونه نشین شدم، از قبله عید سبدهای تریکو و ...

میشه بگید از چ سایتایی استفاده کردین واسه آموزش؟