2733
2739
عنوان

کنکور هنر و طراحی دوخت لطفاا بیاین

1076 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من رشتم تجربیِ.ولی میخام طراحی دوخت یا طراحی صحنه و لباس بخونم.میشه برحسب سوابق تحصیلی رفت دانشگاه؟اخه دوستم میگه چو ن رشتم تجربی نمیتونم طراحی دو خت بخونم. لطفا راهنماییم کنین..

هنر ربطی به رشته نداره 

کتاباش با بخون و کنکور !

در مورد رشته ای که گفتی برو سایت سنجش 

وی دی اف رشته های بدون کنکور رو بگیر 

و ببین این رشته اصلا هست با نه که به احتمال بالا نیست !

دفترچه ی کنکور هنر رو از سایت سنجش دانلود کن ببین این رشته هایی که میخوای رو داره؟

کنکور هنر ثبت نام کن و با اطلاعات تجربی ات کنکور بده

خیلی کنکور ساده ایه کافیه یه کمی اطلاعات داشته باشی و درسای عمومیتو خوب بزنی

قبول میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کنکور هنر بخوای بدی یا بری کنکور فنی که این رشته رو داره، ارتباطی به دیپلم نداره و از هر رشته ای میشه رفت

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
میشه بددون کننکورم رفت؟

فکر کنم فنی رو میشه رفت.

دفترچه کنکور کاردانی رو از سایت سازمان سنجش دانلود کن، نوشته

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

البته شاید از کنکور هنر هم بشه با سوابق رفت

توی سایت کانون قلم چی ببین یا از بچه ها بپرس، خوب راهنمایی میکنن

2740