2737
2739
عنوان

ترشح مایل به قهوه ای در هفته هشتم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 11789 بازدید | 33 پست
گلم دکترم امروز نیست، برم بیمارستان؟ اصلا مثل خونریزی نیست آخه، حتی دستمال میکشم ترشح سفیده، ولی دو ...

تا سه ماهه اول لکه بینی در بعضی ها وجود داره بهتره استراحت کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی چجوری بگم؟😁

ینی مثل آب قهوه ای؟من وقتی ادرار میکنم مثل آب قهوه ای ازم میریزه رو سنگ فقط صبحا که از خواب بیدار میشم میبنیم

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
2742
ینی مثل آب قهوه ای؟من وقتی ادرار میکنم مثل آب قهوه ای ازم میریزه رو سنگ فقط صبحا که از خواب بیدار می ...

ن اب قهوای نبود 

ترشح بود کاملا و گاهی حجمش جوری بود ک اومدنشو میفهمیدم

ن اب قهوای نبود  ترشح بود کاملا و گاهی حجمش جوری بود ک اومدنشو میفهمیدم

من خیلی میترسم به سختی باردار شدم نمیدونم چیکار کنم😔

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
هیچ کار  بی استرس باش کار سنگین نکن  رابطه کلا ممنوع چند هفته ای؟ و به پزشکت بگو

۷ هفته و ۳ روزمه استراحتم میکنم نمیدونم والا هی قطع میشه دو سه روز‌د‌باره باز شروع میشه

2740
۷ هفته و ۳ روزمه استراحتم میکنم نمیدونم والا هی قطع میشه دو سه روز‌د‌باره باز شروع میشه

منم مث شما بودم ولی چون خودم پزشکم علائم خطر رو میدونستم ب پزشکم نگفتم ولی شما زنگ بزن مطبش بگو ب منشیش ک یا خودش بگه و یا شما با خودش حرف بزنین 

منم مث شما بودم ولی چون خودم پزشکم علائم خطر رو میدونستم ب پزشکم نگفتم ولی شما زنگ بزن مطبش بگو ب من ...

باشه عزیزم خیلی ممنون

گلم دکترم امروز نیست، برم بیمارستان؟ اصلا مثل خونریزی نیست آخه، حتی دستمال میکشم ترشح سفیده، ولی دو ...

من رفتن ب بیمارستان خودشم تو این وضع رو صحیح نمبدونم ... 

اگه شماره ای از پزشکت داری زنگ بزن 

یا صبر کن فردا اومد ... برو 

فقط استراحت مطلق داشته باش حتما 

ان شالله حل میشه

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
باشه عزیزم خیلی ممنون

سلام عزیزم من امر وز هفت هفته و 6 روزم امروز یدفه ترشح زیاد ابکی ازم اومد دست زدم قهوه ای بود خییییلی کم. هنوز سونو قلب نرفتم. شما ترشحت چطوری بود؟ کم بود یا زیاد؟ 

سلام عزیزم من امر وز هفت هفته و 6 روزم امروز یدفه ترشح زیاد ابکی ازم اومد دست زدم قهوه ای بود خییییل ...

سلام عزیزم منم الان ۷ هفته و‌یه روزم

من هفته پیش رفتم سونو و خداروشکر تشکیل شد بود قلبش البته قبل ازونم ترشحات قهوه ای داشتم بهم شیاف داد دکتر

دوروز بود قط شده بود امروز بازم اومد و حس کردم قشنگ ااومدن ترشحات رو 

منم ی کم استرس گرفتم الان ولی خیلی جاها خوندم طبیعیه فقط باید استراحت کنی منم الان خوابیدم . اما دکترم واس ۵ هفته دیگه برام سونو ان تی نوشته گفت اونموقع بیا فقط

سلام عزیزم منم الان ۷ هفته و‌یه روزم من هفته پیش رفتم سونو و خداروشکر تشکیل شد بود قلبش البته قبل ا ...

من سه روزه علایمم رفته اصلا فقط همون ی ذره صب دیگه ندیدم. ولی خیلی نگرانم تافردا ک برم سونو. شیاف هم ندارم 

2706