2733
2734

سلام خانوما، من امروز یه کم ترشح مایل به قهوه ای داشتم، درد پریودی هم دارم، هفته پیش سونو دادم همه چی خوب بود خداروشکر. الان خطرناکه؟ برم بیمارستان؟ توروخدا کمک کنید بارداری اولمه

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم حتما ب پزشکت مراجعه کن .. اورژانسی نوبت بگیر

ان شالله چیزی نیس 

فعلا استراحت مطلق داشته باش

کار سنگین کردی یا رابطه داشتی

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2740

منم هفته هشتم هستم از هفته ششم ترشح دارم هی قطع و وصل میشه زیادم هست نمیدونم چیکار کنم دیگه😐

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
نه ، نداشتم

منم دو هفته پیش همین طوری بودم البته سنگینی برداشته بودم دوستم  بهش گفتم گفت اگه حالت خونریزی نیست استراحت اگه نه  باید شیاف استفاده مایشه

التماس دعا
عزیزم حتما ب پزشکت مراجعه کن .. اورژانسی نوبت بگیر ان شالله چیزی نیس  فعلا استراحت مطلق داشته ...

گلم دکترم امروز نیست، برم بیمارستان؟ اصلا مثل خونریزی نیست آخه، حتی دستمال میکشم ترشح سفیده، ولی دو قطره ترشح سفید مایل به قهوه ای بود امروز

نه ، نداشتم

زنگ بزن مطب دکترت و ب منشی بگو شاید اصلا لازم نباشه بری من خودم تا ۱۰ هفته هم ترشحات قهوه ای داشتم هم گاهی اوقات ی قطره خون میومد ولی همه چی خوب و عالیه الانم ۱۵ هفته م و ی ماهه قطع شده ندارم 

فقط نگران نباش گاهی طبیعیه ولی خب حتما زنگ بزن و بگو

زنگ بزن مطب دکترت و ب منشی بگو شاید اصلا لازم نباشه بری من خودم تا ۱۰ هفته هم ترشحات قهوه ای داشتم ه ...

عزیزم شما ترشحات قهوه ایت چجوری بود؟

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
زنگ بزن مطب دکترت و ب منشی بگو شاید اصلا لازم نباشه بری من خودم تا ۱۰ هفته هم ترشحات قهوه ای داشتم ه ...

خداروشکر که حالت خوبه گلم ، برای منم دعا کن 

2706