2737
2734
عنوان

چرا رز ۱۳۷۰ شیراز قطع دسترسی شده

104 بازدید | 10 پست

قرار بود یه قرص لاغری بهمون معرفی کنه وای خدا چقدر نقشه داشتم تمام ارزوهام بر باد رفت باید در حسرت لاغری بمیرم

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها اگه کسی تاپیکش رو خونده اسم قرص رو بگه 

هر کی میدونه منم ریپلای کنه بگه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
نه والا قرار بوده برم کرونا اومد دیگه نشد

عزیزم اکه چاقیتون از کم کاری تروئیت باشه

باید اونو درمان کنی

اونم از گوگل بزن درمانهای طب شیعه خیلی راحت با درمان تروئیت خود ب خود لاغر هم میشی

اگه هم ن تو ذاتتون هست

نهار نخورین

هم اسلام گفته هم زندگانی اروپاییها درو ببینی نهار خیلی مختصر میخورن

اما صبحونه و شام مفصل

صبحونه هم ساعت7بخور

نهار هم گشنه بودی هویج و کاهو و میوه بخور

هنچنین نان و سیب زمینی و ماکارونی و برنج رو کم کنی زود لاغر میشی

من این آرامش محضو ب تو مدیونم اینروزا خدایا دوستتدارم برای هر آنچه که بخشیدی
2738
شما هم منتظر بودی

ن دیدم گفتین گفتم بگم به منم بگید قرص رو بخرم

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است