2733
2734

وای منم میخواستم همین تاپیک رو بزنم پس فردا بچم واکسن دوماهگی داره میخواستم ببینم چجوره اذیت میشه آیا میشه عقب انداخت اگه اومدن جوابتو دادن منم تگ کن بیام بخونم ولی اگه صبح میزدی بیشتر میومدن جواب میدادن

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای منم میخواستم همین تاپیک رو بزنم پس فردا بچم واکسن دوماهگی داره میخواستم ببینم چجوره اذیت میشه آی ...

عزیزم بهتره عقب نندازی واکسن خیلی مهمه به موقع باشه احتمال زیاد اذیت بشه ولی بخاطر سلامتی داری واکسن رو میزنی نهایت ۴۸ ساعت بعدش خوبه خوبه 

منگصبح واکسن ۲ماهگی دخترمو زدم تا الانم بالا سرشم درجه حرارت بدنش بین ۳۶ و نیم تا ۳۷ و نیم متغییره ن ...

استا مینوفن دادی؟

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2738
وای منم میخواستم همین تاپیک رو بزنم پس فردا بچم واکسن دوماهگی داره میخواستم ببینم چجوره اذیت میشه آی ...

عزیزم ریپلای کردم که ببینی جواب استارتر رو هم همینجا میدم

دمای بدن نوزاد از ۳۶ تا ۳۸ طبیعیه البته زمانی که بخواین از راه مقعد دما رو اندازه بگیرین. اگر از زیر بغل گرفتین تا ۳۷ و نیم طبیعیه و بیشتر از اون تب به حساب میاد.

واکسن رو حتنا ببرین بزنین با رعایت توصیه های جلوگیری از کرونا.

واسه بچتون پارچه ببرین زیرش بندازین و یه روسری نازک به عنوان ماسک.

بعد از واکسن تا ۲ ساعت هر ۱۰ دقیقا کمپرس سرد و فرداییش کمپرس گرم. و قطره استامینوفن ۲ برابر وزنشون هر ۴ ساعت و روز دوم هر ۶ ساعت به مدت ۳ روز.

احتمالا تب میکنن و دمای بدنشون بالا میره.

زیب بغل تا ۳۷ و نیم و مقعد تا ۳۸ که اصلا تب به حساب نمیاد و کاملا طبیعیه

ولی اگر زیر بغل از ۳۸ بیشتر شد، یعنی مقعد از ۳۸ و نیم بیشتر شد لباساشونو کم کنید و پاشویه رو با آب ولرم شروع کنید.

به سر آب نزنید. به کف پا و دست نزنید لرز میکنن

فقط کشایه ران و زیر بغل و گردن

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
منگصبح واکسن ۲ماهگی دخترمو زدم تا الانم بالا سرشم درجه حرارت بدنش بین ۳۶ و نیم تا ۳۷ و نیم متغییره ن ...

ببین تب سنجت دیجیتالیه یه سوالدارم نخندیا طرز استفادشو بلد نیستم باید تو دهنش بزارم آخه فک نکنم نگه داره

نه عزیزم تا ۳۸ جای نگرانی نیست

فقط واسه حلوگیری از تب لباس های کلفت نپوشون

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
عزیزم ریپلای کردم که ببینی جواب استارتر رو هم همینجا میدم دمای بدن نوزاد از ۳۶ تا ۳۸ طبیعیه البته ز ...

ممنون از توصیه های خوب وکاملت انشالله خدا خواسته دلت رو براورده کنه جواب همه سوالاتمو گرفتم😍😍😘

2706