2752
2734
عنوان

زنی که خرج نداره... ارج نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1624695 بازدید | 48974 پست

هممون این روزها حال خوبی نداریم چه بد که پیام های منفی واسه کسایی که نمیشناسید میزارید حداقل دورادور با هم مهربون بشیم سعی کنیم همدیگرو کمک کنیم که تک تکمون به حرفهای مثبت و سازنده نیاز داریم طعنه و کنایه برای این دوره نیست هر کسی یک سبک زندگی داره دوستای عزیز چرا باید با تمسخر و خشم به هم پیام بدیم دلی نشکنید این روزها به اندازه کافی هممون ناراحت هستیم 

با پیام های خوبتون حال و هوامونو تغییر بدید

ببخشید من دخالت کردم تو صحبتاتون عزیزای دل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
و اما نتایج بحث و تبادل نظر این تاپیک در یک نگاه : (البته خواندن تاپیک مو به مو به آنهایی که در اول ...

من است آرایشگاه نمیرم. لباسم که بخوان بازم شوهرم خودش میخره منظورم شلوار تو خونه و روسریه برام چیزیم بخوان انجام نمیده مثلا من روی دارم ژل بزنم نمیذاره میشه شما کمکم کنید

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
الینا اکثرخانومای شاغل این مشکلو دارن.منم روم نمیشه به شوهرم بگم پول توجیبی.خوب ماهی یه تومن دارم ضا ...

میشه بممممممممممنممممممممم یاد بدید منم صفرم تورو خدا😭😭😭😭😭

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
بالخره ی تاپیک خوب دیدم البته بعد تاپیکای شما @خربوریدان     @دختر_گرانبها   &n ...

مرسییییی 

سیو کردم

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 

تاپیک قدیمیه

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
پاستیلآنلاین پست ها : 1769عضویت:1392/7/17 1393/4/8 - 10:08 صبح [گزارش پست نامناسب] [حذف پست] [لینک م ...

چیکار کردی گلم

این تاپیکو خ وقت پیش ذخیره کرده بودم

بنظرتون بدرد منی ک مجردم میخوره یا فقط راجب نکات زندگی متاهلیه؟

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌