2737
2739
عنوان

زنی که خرج نداره... ارج نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1623169 بازدید | 48974 پست
من خودمو وقتی با بعضی زنهای فامیلمون مقایسه میکنم میبینم که من چقدر مراعات میکنم تو خرج کردن ولی اونا که وضعشون از ما هم خوب نیستش ولی راحت خرج میکنن. فکر کنم این برمیگرده به تربیت بچه تو خانواده. مامان من از اول بهم یاد داده که ولخرجی و چیزهای معمولی بخرم. به چیزهای خیلی گرون پول ندم. ولی واقعن الان آدم که دورورشو میبینه چه راحت برای چیزهای گرون پول میدن با اینکه وضع مالیشونم چندان خوب نیستش خودش افسرده میشه
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
باید بیایم شروع کنیم.ازیه چیزکوچیک(کسایی که زیادندارن مثه من خخخخخ) تاچیزای بزررگ ازامروز هررروز میایم بهم یادمیدیم.وپیشرفتمونو بهم میگیم. من پلاک طلا ومبل رو تا دوسه ماه دیگه مدنظرقراردادم. واینکه حتما یه دست کامل هرچی دوسدارم باهرقیمتی بخرم. واینکه بزودی ایشالله تامرداد عمل لیزیک چشم میکنم همه روباید انجام بدم.کم کم دستم بیاد که برای خودم ارزش قایل بشم
خعلی خوشحالم.همین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از دیشب شروع کردم! به همسرم گفتم از این ماه چون دیگه سرکار نمیرم(به خواست همسرم) پس باید لطف کنه و مبلغی که هر ماه پس انداز داشتم رو بهم بده!اولش غر زد بعد آورد داد
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
سلام منم هستم از وقتی یادمه خودم کار میکردم چه دختر خونه بودم چه الان اصلا یاد نگرفتم که از مرد طلب پول کنم ولخرج هستم شوهرم به این ولخرجی عادت داره ولی تا وقتی که از جیب خودم باشه ولی اگه بخواد از چیب خودش باشه حسابگر میشه خرج میکنه ولی با حساب ... پس منم باید یاد بگیرم
خدایا ؟!! امتحان آسون ازم بگیر...
2742
سلام سایه جون تایپیکت عالیه بچه ها بیکارید که دلتون به حال پول بسوزه من خودم به شخصه اگه خودم خرج نکنم شوهرم خرج خودش میکنه منم خرج میکنم میگم لذتش رو ببرم.البته بلد نیستم زیاد پس انداز کنم
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
تو قانون جذبم می گن هر چی بیشتر واسه خودتون جرات خریدن چیزای گرونو داشته باشین کائناتم فراوانی بیشتری به زندگی می ده ،یعنی برکت تو زندگی بستگی به خواسته ی ما هم داره ،دیدید که فقیرا همیشه فقیرن ،پولدارا حتی اگه ورشکستم بشن بازم پولدار می شن
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"
2738
من فک میکنم خودم جز کم خرجام نه ارایشگاهی میرم خودم انجام میدم خریدادمم هرچند ماهه نه مثل بعضیا هر روز میرن بازار یه چیزی خلاصه میخرن
جدیدترین تم های تولد♥ جشن دندونی♥یه تولد شیک وبامزه★★09358446712 عکس نمونه کارا اینجا.http://niniax.blogfa.com/
من یه خانواده میشناسم که دخترهاش حتی لباس رو وقتی پول نداشت ن میرفتن قسطی بر میداشتن ...یعنی اینقدر با لباس فروشیه دوست بودن که میگفتن بعدا پولشو میاریم ...وقتی ازدواج کردن هم همین روال رو با شوهرهاشون پیش گرفتن الان وضعشون طوریه که کیف مارک 9 میلیونی میخرن!!!!! یعنی شوهراشون فهموندن باید زیاد در بیاری
الینا اکثرخانومای شاغل این مشکلو دارن.منم روم نمیشه به شوهرم بگم پول توجیبی.خوب ماهی یه تومن دارم ضایعه. ولی باید یادبدیم بهشون که خانوم خرج داره
خعلی خوشحالم.همین
یکی از دوستام میگفت مرد ها رو باید مشغول مسائل مالی کرد تا کمتر به فکر چیزای دیگه بیفتن تا فکرشون آزاد بشه فیلشون یاد هندستون میکنه بدبختیا رو با زنشون دارن خوشیا رو با معشوقه شون
سلام بهتر اینطوری نگیم که خرج بتراشیم اینطوری بگیم که چه کارها می تونیم بکنیم که نشون بدیم برای خودمون ارزش زیادی قائل هستیم چون وقتی برای خودت اهمیت بدی حتما هم دیگران از جمله همسری هم به شما اهمیت می ده
منم برنامه خرج کردنم از شهریور ماه ایشاله شروع میشه. آخه از شهریور قسطامن کم میشه و مقداری از درآمدمون میمونه و میتونم خرج کنم. برنامه منم خرج کردن برای زیبایی و سلامت خودمه. چون الان 5 ساله ازدواج کردم از اول فقط به فکر پس انداز و خونه خریدنمو ماشین خریدن بودم. الان دیگه تصمیم گرفتم درآمدمونو خرج باشگاه رفتن و آرایشگاه و مانیکور و پدیکووووووووور کنم
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
2706