2737
2734

شوهرم دیروز رفت دکتر گفته بود زخم اثنی عشر داره. معده درد وسوزش وبدغذا. گشنشم میشه بدتر میشه دردش

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
شوهرم دیروز رفت دکتر گفته بود زخم اثنی عشر داره. معده درد وسوزش وبدغذا. گشنشم میشه بدتر میشه دردش

معده دردش به کتف میزنه؟یا دست؟و اینکه مشکل روده ای داره؟دارو‌چی داده بهششش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم شوهر من داشت درد کتف چپ داشت اکثرا  دکتر قلب وغیره رف آخر رفت گوارش گفتن زخم اثنی عش ...

وایی منم کتفم درد میکنه!دارو‌ میدونی چی داد بهش؟مشکل روده هم پیدا کرده بود؟

2738
وایی منم کتفم درد میکنه!دارو‌ میدونی چی داد بهش؟مشکل روده هم پیدا کرده بود؟

بهش پنتوپرازول داده بود و آموکسی سیلین  اما تاثیر چندانی نداشت

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ،وزن شروع ۷۵،وزن ۶ ماه دیگه ۵۵
میدونی دارو چی خورد؟درد شوهرت چجوری بود میزد به کجاش؟به کتفش؟

داروشو نمیدونم فدات شم اما بی اشتها بود دردشدید معده میزد به کتف چپش سوزش معده داشت خیلی بده درد معده حتما باید بهش برسی بری دکتر اصلا پشت گوش نندازی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
جدی؟یعنی قرص نخورد؟شربت بارهنگ چیه؟باید بخرم؟عسل چی؟میشه بگی چجوری بخورم

دارو خورد ولی بعد قطع دارو دوباره همون شد. اما شربت بارهنگو یک ماهه میخوره عالیه دکتر گفت دلیل زخمش وجود یه باکتریه.بارهنگ ی چیزی شبیه خاکشیره  و عسل اصل پیداکنی خوبه با آب جوشیده ولرم مخلوط کن نیم ساعت قبل غذا بخور ولی تا سه ماه ادامه بده

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ،وزن شروع ۷۵،وزن ۶ ماه دیگه ۵۵

عزیزم دمنوش بارهنگ :

یک پیمانه کوچک انتخاب کن نصف لیوان گلاب نصف لیوان عرق زنیان و همون اندازه آب جوش بریز و بزار روی کتری یا سماور که جوش بیاد و بعد یک قاشق بارهنگ بریز و بزار یک ربع بگذره بعد بریز تو استکان کمی که خنک شد یک قاشق عسل بریز و بخور تو طولانی مدت جواب میده

عزیزم دمنوش بارهنگ : یک پیمانه کوچک انتخاب کن نصف لیوان گلاب نصف لیوان عرق زنیان و همون اندازه آب ج ...

این دمنوش رو میشه با نبات هم استفاده کرد، من به مدت چهل روز استفاده کردم و حالم بهتر شده بود تا اینکه کرونا اومد با استرسش که دوباره درد های کتف و قفسه ی سینم شروع شد😢😢

2706