2737
2734

خودتون یااطرافیانتون برازایمان دکتر گرفتن؟ یا موقعی ک دردتون گرفت رفتین بیمارستان ماما زایمانتون کرد؟ راستش من دکترم توخصوصیه هزینشو ندارم ولی جاریم میگه دکترنداشته باشی خطرناکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای زایمان طببعی نیازی نیست دکتر بیاد ماما کارتو انجام میده اگه راحت زا باشی

من موقع زایمان خواهرم کنارش بودم نی نی دنیا نمیومد.خانوم دکتر اومده بود یه نفر رو سزارین کنه که قبلش نی نی خواهرمو دنیا آورد .ینی خواهرم شانس آورد دکتر اون زمان بیمارستان بود و اومد بالا سرش .البته بگم که مامایی که برا خواهرم بود بسیار با تجربه بود

2728

من دکتر نداشتم برا دو تا زایمانام . فقط موقعی که لازم بود دکتر میرفتم. برا زایمانم دکتر بیمارستان که شیفتش بود دکترم بود . 

در ضمن ۹۹ درصد زایمان های طبیعی به عهده ماما هستش دکتر فقط سرکشی  میکنه چند بار و معاینه

برای زایمان طببعی نیازی نیست دکتر بیاد ماما کارتو انجام میده اگه راحت زا باشی من موقع زایمان خواهرم ...

ماماها بهترن یادکتر برازایمان طبیعی؟ الان یکی گفت خطرناکه دکتر نداری ترسیدم

2738
من دکتر نداشتم برا دو تا زایمانام . فقط موقعی که لازم بود دکتر میرفتم. برا زایمانم دکتر بیمارستان که ...

همه بیمارستانها ماماهاشون خوبه؟ اگه بچه نتونه طبیعی بیاد میبرن سز؟ شماخصوصی بودی یادولتی

ن عزیزم خصوصیه

خوب دکترتون که کلا خصوصیه، دکترتون رو عوض کنید اگه نمیتونید برید پیشش، تحقیق کنید یه دکتر خوب پیدا کنید پرونده باز کنید تحت نظر باشید، من تا هفته 29پیش دو تا دکتر رفتم، الان هفته 36دکترمو عوض کردم واسه زایمان 

نه اصلن خطرناک نیست ماما با تجربه تر هستن نسبت به دکترا نگران نباش عزیزم.

میدونی توبارداریم خیلی خرجم زیاد بود چند شب خصوصی بستری شدم دیگه برازایمان نمیتونم برم. الانم یکی بهم گفت میری دولتی یوقت بلاسرت میارن اینقدرزحمت کشیدی ترسیدم

خوب دکترتون که کلا خصوصیه، دکترتون رو عوض کنید اگه نمیتونید برید پیشش، تحقیق کنید یه دکتر خوب پیدا ک ...

اخه نمیدونم دکترا تودولتی حتما میان بالاسرم یا ن گفتم یوقت نمیان الانم ک بیمارستانا پرکروناهست. حالاباید تحقیق کنم  ببینم میتونم ی دکتر پیداکنم

2706