2737
2739
عنوان

مامانایی که سرویس چوب برا دخترشون از آپادانا گرفتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 4671 بازدید | 59 پست
النا جون آره قلبها هم استیکره دیگه. چون دختر خواهرم گرفته بود دیدم اتفاقا استیکرهاش ژله ای هست و راحت درمیاد و جابجا میشه.
کنار هم که هستن هیچکس نمیفهمه اینا مال دو سرویس مختلفن. تازه من هنوز عکس کیتی نچسبوندم به ویترین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

النا جوون همه مدلاش از نزدیک خیلی قشنگ تره اما اون مدل سپیده چوبش از نزدیک ماته و کمی به طوسی میزنه یعنی رگه داره.همونو میگم که گل داره خیلی قشنگه ولی واسه یه دختر 10 ساله خوبه نه نی نی .ادم یاد اتاق عروس میفته.اما مدل قلبو کیتی از یه مدل چوبو رنگ ساخته شدن مدل اوینا هم با اونا سته و بدون استیکرشون همه از یه مدل و رنگن و میشه راحت چیزاشونو با هم ست کنی بهت استیکر اضافه هم میدن
2728
مرسی ملودی جان از راهنماییت ....یه جورایی خیالم راحت شد چون مدل قلب رو خیلی دوست دارم...تختش مهم نیست چی باشه..نوجوان هم دوست دارم.همش فکر میکردم مدلا تو عکس فقط قشنگن...
*عشق من میمی و دخمل نازم*
2738
من از آپادانا مدل فلورانس رو خریدم که در واقع جدیدا جزو مدلاشون شده. رنگشم ترکیب چوب و سفید شیری هست ...

سلام

ببخشید مدل فلورانس رو کی گرفتین؟؟

من برا پسرم‌گرفتم هنوز نیومدن واسه نصب

دو دل هستم

بین مدل فلورانس و البرز

اخه میخوام با ابی ست کنم البته ابی خیلی ملایم

میترسم کدل فلورانس خیلی جالب نشه

کسی مدل فلورانس گرفته؟؟

مدل البرز چطور؟؟؟

من از آپادانا مدل فلورانس رو خریدم که در واقع جدیدا جزو مدلاشون شده. رنگشم ترکیب چوب و سفید شیری هست ...

سلام مبارکه نی نی گلتون باشه عزیزم.ببخشید جسارتاً شما چند خریدین؟ و اینکه الانم راضی هستین ازش؟ رنگش تو اتاق قشنگ شد؟ و بقیه ی وسایلهاشو چه رنگی ست کردین؟ ببخشید انقدر سوال پرسیدم

خدایا بی نهایت شکرت  مادران و منتظران عزیز که همیشه دعام کردین دستتونو میبوسم بازم التماس دعا دارم
سلام ببخشید مدل فلورانس رو کی گرفتین؟؟ من برا پسرم‌گرفتم هنوز نیومدن واسه نصب دو دل هستم بین مدل ...

سلام عزیزم مبارکه گل پسر باشه ایشالا.منم دقیقا دو دلم اینکه اگه فلورانس رو خواستم بقیه ی چیزها رو چه رنگی بگیرم.شما اومد نصب کرد واستون؟ راضی هستین؟ خوشگل شد؟

خدایا بی نهایت شکرت  مادران و منتظران عزیز که همیشه دعام کردین دستتونو میبوسم بازم التماس دعا دارم
من از آپادانا مدل فلورانس رو خریدم که در واقع جدیدا جزو مدلاشون شده. رنگشم ترکیب چوب و سفید شیری هس ...

سلام اون موقع که فلورانس رو خریدین چطوره تا الان؟؟ من رفتم نگا کردم خوشم اومد گفتم ببینم واقعا جنسش خوبه یا نه راضی هستین؟

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
2706