2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من از آپادانا مدل فلورانس رو خریدم که در واقع جدیدا جزو مدلاشون شده. رنگشم ترکیب چوب و سفید شیری هستش عکس و طرح هم نداره به نظر من شیکه. اتفاقا همین دیروز اوردن ونصبش کردن. من که خیلی راضی بودم سر موقع اوردن و نصابشون هم خیلی خوب و تمیز سرهمش کرد. کلا من تو بازار خلیج فارس قسمت سیسمونی همه مغازه ها رو رفتم به نظرم اپادانا به نسبت کیفیتش قیمتاش متناسب تره. به خصوص که خدمات پس از فروشش هم خیلی خوبه. مثلا من از نصاب پرسیدم ما اگر بخواهیم اسا کشی کنیم اینها رو چطوری جابجا کنید. گفت ما میایم همه رو براتون پیچ و مهره اش رو باز می کنیم جم می کنیم بعد میایم دوباره تو خونه جدید وصل می کنیم هزینه اشم الان 60 تومنه. من که خیلی راضیم کیفیتش عین همونه که تو نمایشگاه بود
مرسی عزیزان....رز عزیز لطف میکنی اگه بفرستی...من پرنسس رو دوست دارم ولی چون خونه از خودمون نیست نمیتونم کاغذ دیواری کنم،حس میکنم با دیوار سفید بیروح میشه...
*عشق من میمی و دخمل نازم*
اگه زحمتی نیست یاس یا رز عزیز عکس باز شده کمداتون رو برام بذارید چون دوتا مدل کمداش شبیه هست،توی سایت عکس باز کمد رو نگذاشته،میخوام ببینم چقدر جا داره....
*عشق من میمی و دخمل نازم*
2706