2733
2734
عنوان

بابام هر روز میاد در خونم و آبرومو میبره....

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 170 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون لحظه ی آخر رسید و فقط هاج و واج مونده بود! زودی برش داشتم و فرار کردم از اون خونه

ببین، اگه با اونا قطع رابطه نکنی، شوهر و‌بچه ت رو‌از دست میدی. و‌این خدا رو خوش نمیاد. اونا چه حق پدر مادری به گردنت دارن که برای قطع رابطه عذاب وحدان بگیری. برن گم شن. اون برادرت هم که‌ پولاشون دست اونه، اونم آخرش بدبخت میشه. برو‌ دکتر هولاکویی گوش کن. نزار بچه ت با دیدن اون رفتارهای آنرمال ضربه بخوره. بهش زیاد محبت کن و‌بغلش کن. همه ش بگو بهش که دوستش داری. دو‌دستی شوهر و بچه ت رو بچسب . 

2728
شوهرم خوبه  یه مشکلاتی داریم مثل همه ی زن و شوهرا  ولی خیلییییییی بهتر از اون خانوادس خی ...

دختر مبادا به بهانه مثلا عیدی، چیزی بری خونه بابات. اومد در خونه دروباز نکن، وقتی هم زنگ زد جواب نده.

فقط یادت باشه محبت کلامی به بچه ت یادت نره. هر روز ببوسش وبغلش کن و بهش بگو‌که تحت هر شرایطی دوستش داری. این چیزا آرامش روانش رو فراهم میکنه. مبادا تند تند براش عصبانی بشی و واسه هرچیزی تنبیهش کنی. 

از شوهرت و محبت به اون هم به هیچ وجه غافل نشو

2738

داستان منم شبیه توعه... 

منتها من تو عقد ک کتک خوردم به شوهرم گفتم اونم منو اورد خونه خودمون... 

چون چند ماه قبلش خونه خریده بود با لوازماشو ولی بابای من حتی یه سوزنم واسم نخریدن،منم با صورت کتک خورده و لباس مشکی اومدم خونه خودم،دیگ دورشون رو خط کشیدم اینقد پررو بود میخواستن وام ازدواج منو شوهرم و خرج زمین خودش بکنه،الانم خداروشکر بچم به دنیا اومده و راحت بدون دغدغه داریم زندگی میکنیم من ک دور پدر و مادر و فامیل رو واسه همیشه خط کشیدم... میفهمم قشنگ چی میگی... 

من موقعی ک کتکم زد حتی رفتم شکایت کردم ک واسش زندانی و دیه بریدن ولی شوهرم باهام صحبت ک رضایت بدیم منم چون نخواستم بیشتر ببینمش ادامه ندادم و رضایت دادم ولی پروندش همچنان بازه 😔😔

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
به فضولش چه

خب الان فهمیدم چندسالته 

پس معاف شدی از تربیت 

برو جونم‌ برو که راه درازی داری تا به ادب برسی 

فقط مواظب باش رک گویی همیشه همه جا جواب نمیده 

من دختر بارونم من بوی نم بارونم من همان هوای بارونیم
خب الان فهمیدم چندسالته  پس معاف شدی از تربیت  برو جونم‌ برو که راه درازی داری تا به ادب ...

شما انقد ادعای یا شعوری داری یاد بگیر سرت تو لاک خودت باشه ب الف و لام دیگران گیر ندی یکبار دیگه منو ریپلای کنی میرم شخصی نی نی یارا فهمیدی یا نه

معلم اخلاق شده واسه من سر صبحی 

اقا خانم خیلی چیز بارته خودتو و زندگیتو بچسب لازم نیس منم حتما شبیه تو فکر کنم 

2706