2737
2734
عنوان

بابام هر روز میاد در خونم و آبرومو میبره....

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 170 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬لطفا اینقدر رقت انگیز نباش بزار برن گم شن بیشورا

اینهمه کتک خوردی شوهرت چیزی نگفت؟

⁩گاهی همه آنچه یک نفر می خواهد ...تنها دستی ست برای گرفتن دستش ،و قلبی ست برای فهمیدنش ... ! چارلی_چاپلین

اونوقت میگن کرونا بده  این پدر مادرا که بدترن 😢

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
2740

اين حرف رو به سختي ميزنم اما ادمها لايق رفتاري هستن كه باهاشون ميشه با اونهمه بلايي كه سرت اوردن همينكه از فرداي عروسي جواب سلامشون رو هم دادي پس خودت مقصري وگرنه تو مجردي مجبور بودي بعدش چي

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

اخههه ادم با خانوادش رفتو امد نکنه با کی بکنه تنها راهش همینه باهاشون سر سنگین باش دور باش تا دوستت داشته باشن چون اگه غیر ازین میکردیو بدی میکردی عاقبت بخیر نمیشدی بنظرم نباشی قدرتو میفهمن

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
زیاد بود نخوندم ولی ببخشید چه ساده لوحی با این مامان بابای تحفت بعد ازدواجم رفتی پیششون ازشون سیسمون ...

مگه من گفتم سیسمونی خواستم ازشون؟؟؟؟

کامل میخوندین تا اشتباه جواب ندی!!

2706