2733
2734
عنوان

روانپریشی

158 بازدید | 13 پست

من جدیدا همش دقت میکنم یه روز پر از امید و انگیزم و امید به زندگی بالا خیلی خیلی بالا یعنی در حدی که فک میکنم خیلی خفنم بعد روز بعد امید به زندگی صفر همش به فکر خودکشی و همش ترس دارم از هر چی رفتم روانپزشک بعد اون بهم یه سری برگه داد و گفت یه لینک میدم اونم تکمیل کنم بعد نتیجه که اومد گف وضع روحیت بده نتیجه تستمم دارم نمیدونم چیکار کنم یه بار حس میکنم پزشک دروغ گفته و میخاد برم پیشش یه بار حس میکنم بش نیاز دارم که حرف بزنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینی ک گفتی دقیقا منم منم همینجورم ی روز پر از امید و انگیزع فرداش ناامید مطلق برات قرصی چیزی ندا ...

یه سری آزمایشات دادم و تست گفت باید فردا باز بیای طبق گفته های خواهرم طرف خیلی وارده من بعضی موقعها با فک به مرگ خانوادم خوشحال میشم 

2731
یه سری آزمایشات دادم و تست گفت باید فردا باز بیای طبق گفته های خواهرم طرف خیلی وارده من بعضی موقعها ...

جدی

ببین حتماااا حتماا ادامه بده و درمان شو 

منم دنبال روانپزشک باید برم 

حالم اصلا خوب نیست 

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...

چند سالته؟

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2740