2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو دیجی کالا موجوده من نظر کاربرارو میخوندم نوشته بودن اصلا فایده نداره فقط خود شپشو جدا میکنه رشک م ...

جدیییییی ای وای تو سایت دیدم 45تمن  مرسی عزیزم 

😍ته نیا ئسته ری گه شی ژیانم توی 🌸 خودای گیان 🌸

سرتو با بتادین بشور بزار ۵ دقیقه بمونه بعدبشوریه  یعالمه شامپو لطیفه با این شونه شونه بزن و بعد هر بار کشیدن شونه روی مو شونه رو بزن توی آبجوش

روبالشتی و روسری ها رو با ابجوش بشور و تخت و خونه رو قشنگ جارو برقی بکش

۲ بار در هفته تا دوهفته این کارو انجام بده ریشه کن میشن

2738
انشالله به زودیه زود رفع بشه منم چند سال پیش گرفته بودم دیوونم کرد خدابرای هیچکس نیاره باسرکه شونه ک ...

اینقد مواد های عجیب زدم پوست سرم حساس شده 

برای شپش؟  

موهاشو قشنگ با روغن زیتون چرب کرده و روش نایلون کشیده دو سه ساعت

بعدش رفته حمام 

همونجا نایلون رو دیده پر از شپش مرده اس

و بعد از شست و شو یه عالمه نرم‌کننده لطیفه ریخته رو موهاش و با شونه دندونه ریز شونه کرده و آب کشیده آخرسر آب و سرکه هم ریخته رو موهاش

کل خونه رو گفت جارو برقی و بخارشور کشیده و ملافه ها و روبالشی ها رو انداخته تو ماشین لباسشویی و با دمای بالا شسته 

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

عزیزم شونه تنها که فایده نداره .سس مایونز بزن به کل موهات شب تا صبح بذار بمونه بعد با شونه شونه کن تا تخمها جدا بشن.شامپو هم هست اونم با شونه باید باشه تا اثر کنه.اسفندم بجوشونی بزنی به موهات خوبه.

😻
زدم فقط شپشش میره تخمش میمونه 

ی شونه کوچیک داره ک با اون شونه کنی میره فک کنم دوبار باید مصرف شه

بش گفتم تاحالا ناراحتت کردم؟🤔 گف: آره😐 گفتم: کی🤔🙁 گف وقتایی ک ناراحت بودی😁😍
زدم فقط شپشش میره تخمش میمونه 

عزیزم سی مابونز چند ساعت بزار رو سذت بعد تو حموم با شونه نازک شونه کن کمکم درش بیار با سس تمام تخما هم نابو میشن دختر جاریم گرفته بود اینجوری کرد یه دونه ام نموند

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔
سرتو با بتادین بشور بزار ۵ دقیقه بمونه بعدبشوریه  یعالمه شامپو لطیفه با این شونه شونه بزن و بعد ...

دستت درد نکنه عجقم