2737
2739
عنوان

خانوما از این استفاده کردین +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 48 پست
من که گرفتم اصلا نفهمیدم از کجا و چه جوری اومد تو سرم

ن اخه من خارش ندارم جلو موهامم دیدم چیزی نبود خدارو شکر فردا صبح زودم میرم حموم

همین الان یه نفر داره واسه داشتن تموم چیزایی که تو داری دعا میکنه...
منم شونه دندونه ریز کشیدم فایده نداشت مامانم هرروز موهامو میگشت و اونایی که رشک داشتو کوتاه میکرد ای ...

شونه مخصوص خوده شامپو خوبه 

من فقط یبار شامپو رو زدم 

دوماه درگیر بودم . نمیدونستم شامپوش هست . سس زدم . رنگ کردم روانی شده بودم . بعد فهمیدم شامپوش هست . البته اسپری هم باید بخری به رخت خواب و حاهای دیگه بزنی ک دوباره نرن تو سر 

دوستان خواهش میکنم خیلی خیلی محتاج دعا و صلواتتونم . هیچ وقت انقدر درگیر نبودم . خواهش میکنم برای حاجتم صلوات بفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شونه مخصوص خوده شامپو خوبه  من فقط یبار شامپو رو زدم  دوماه درگیر بودم . نمیدونستم شامپو ...

منم شامپوی مخصوص ضد شپش زدم با شونه خودش فایده آنچنانی نداشت تا حدودی رشک هارو جدا میکرد اما خیلی خوب نبود

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

اسی تایپکت خارش انداخت تو سرم

کیا اینطوری شدن؟

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2731