2737
2734
عنوان

سرگذشت پریسا و آرش🌙

| مشاهده متن کامل بحث + 16578 بازدید | 276 پست

@مامان_تقدیر    

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشع درخاستمو قبول کنی کارت دارم

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...
2731
عزیزم درخواست ندادی

دادم خب میشع شما بری؟

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...
2738

فدرا جون عالی بود.یه جاهایی یاد خودم افتادم.پدر و مادر من فوق العاده زیاد بهمون کمک کردن ولی خانواده شوهرم نه.دقیقا مادر شوهر منم فرح هست و مث همین مادرشوهر پریسا.اخ ک چقدر پدرمنو دوسال عقدو سال اول خونداری دراورد.بااداهاش.یه جاهایه داستان خیلی حرص خوردم چون عینا مث کارای خونواده همسرم بودفرق مااین بود شوهرم حقوق کمی داشتو بعد دوسال استخدام شد.

ماملت امام حسینیم

عزیزم ایشون ک گفتن یکی از شهرهای شمالی منظورتون گلستان هس؟؟

چون یجای داستان هم پریساگفته بودغذاهای ترکمنی یادگرفتم!!

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
فدرا جون عالی بود.یه جاهایی یاد خودم افتادم.پدر و مادر من فوق العاده زیاد بهمون کمک کردن ولی خانواده ...

اخی عزیزم...بنظرم خیلی ظلمه در حق تازه عروس دامادا...خدا به راه راست هدایتشون کنه!

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
عزیزم ایشون ک گفتن یکی از شهرهای شمالی منظورتون گلستان هس؟؟ چون یجای داستان هم پریساگفته بودغذاهای ...

واقعیتش به منم نگفت😂منم نپرسیدم...

شایدم گلستان بودن،ولی خب تو خوابگاه از همه شهری هستن

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
عالی بودعزیزم....منم الان دوساله دارم طبقه بالای پدرشوهرم زندگی میکنم واجاره میدم.....

🌹🌹

2706