2737
2734
عنوان

سرگذشت پریسا و آرش🌙

| مشاهده متن کامل بحث + 16558 بازدید | 276 پست

@فادیاوفارا    

سلام گلم خوبی؟ من سزارین شدم دیروز🥰🥰

گفتی خبر بده اینجا خبرشو دادم🥰🥰

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

سلام

واقعااا قشنگ بود هم داستان هم قلم روان و شیواتون🥰😍

ان شاالله همه جوونا از این عشقا تجربه کنن💗

میگن دخترا بابایی اند راسته...حتی اگر برای خودت مادر شده باشی باز همان دخترک بهانه گیری هستی که تا بغض میکنی به شانه های مردانه ی بابا پناه میبری...اما امان از روزی که روزگار پشت و پناهت را با خود به آسمان ببرد...دخترک زیر بار این غم پیر میشود و خمیده...برای بابای آسمونیم یه صلوات میفرستی؟🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام واقعااا قشنگ بود هم داستان هم قلم روان و شیواتون🥰😍  ان شاالله همه جوونا از این عشقا تج ...

ممنونم🌹🌹👌🏻الهی آمین

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
ممنونم🌹🌹👌🏻الهی آمین

بیزحمت اگر داستان جدید گذاشتین خبرم کنید🥰

میگن دخترا بابایی اند راسته...حتی اگر برای خودت مادر شده باشی باز همان دخترک بهانه گیری هستی که تا بغض میکنی به شانه های مردانه ی بابا پناه میبری...اما امان از روزی که روزگار پشت و پناهت را با خود به آسمان ببرد...دخترک زیر بار این غم پیر میشود و خمیده...برای بابای آسمونیم یه صلوات میفرستی؟🥲
2731

عزیزم چرا پارت ها بالا نمیان بخونم

ما چون دو دریچه روبروی هم   آگاه ز هر بگو مگوی هم هر روز سلام و پرسش و خنده   هر روز قرار روز آینده      نه مهر فسون نمود    نه ماه جادو کرد   نفرین به ... هر چه کرد او کرد   اکنون دل من شکسته و خسته است  زیرا یکی از دریچه ها بسته است 💔
عزیزم چرا پارت ها بالا نمیان بخونم

گلم یا مرورگرتو بروزرسانی کن

یا از یه مرورگر دیگه استفاده کن سایت رو باز کن

بعضی وقتا اینجوری قاطی میکنه سایت🙈