2733
2734

سلام. 

من تو بورس تازه واردم و اطلاعات کمی دارم. میخوام کارگزاری مو بنا به دلایلی عوض کنم. با این تفسیر که امروز عرضه اولیه برام خریدند و مانده ته حسابم دارم. کسی میدونه چطوری می تونم کارگزاری مو تغییر بدم؟ تکلیف سهامی که خریداری شده و مانده حسابم چی میشه؟ منتقل میشه؟

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیرباید سهامتوبفروشی ماندتو صفرکنی بعدانصراف بزنی وبری ی کارگزاری دیگه.

پس با مانده حسابم بازم باید سهام بخرم تا مانده صفر بشه بعد بفروشمش مرسی دوست خوبم

2728

سلام

برای تغییر کارگزاری باید حضوری برین حالا هر کارگزاری که مد نظرتون هست یکسری مراحل داره که باید انجام بدین

برای جابجای سهام به کارگزاری جدید یگ گزینه داره باعنوان تغییر ناظر که با تکمیل کردن آن سهم جابجا میشود برای جابجای سهم نیازی نیست که حضوری برید کارگزاری این مورد از طریق کد آنلاین انجام میشه

2740
سلام برای تغییر کارگزاری باید حضوری برین حالا هر کارگزاری که مد نظرتون هست یکسری مراحل داره که باید ...

ممنون دوست گلم. فقط نگران این بودم که باید سهاممو بفروشم و کارگزاری رو تغییر بدم یاخیر. بهترین کارگزاری حاضر کدوم هست پیشنهادی دارین؟

کارگزاری قبلی به راحتی این کارونمیکنه دوست عزیز

برای جابجا کردم سهم ازیک کارگزاری به کارگزار جدید نیازی نیست کارگزاری انجام بده خود سهامدار از طریق کد آنلاینش( اینترنت) انجام میده کارگزاری دخلی توش نداره

برای جابجا کردم سهم ازیک کارگزاری به کارگزار جدید نیازی نیست کارگزاری انجام بده خود سهامدار از طریق ...

بله اون درصورتیه ک سهمی نداشته باشه بخوادجابجاکنه ولی باوجود سهم به این آسونی هم نیس

بله اون درصورتیه ک سهمی نداشته باشه بخوادجابجاکنه ولی باوجود سهم به این آسونی هم نیس

با داشتن سهم هم موردی نداره

من خودم این کارو انجام دادام

از کارگزاری صبا تامین سهمو انتقال دادم به کارگزاری آگاه بدون هیچ دخالت کارگزاری ازطریق کد آنلاینم

با داشتن سهم هم موردی نداره من خودم این کارو انجام دادام از کارگزاری صبا تامین سهمو انتقال دادم به ...

آخه من کد آنلاین ندارم خود کارگزار برام سهام خریده. 

2706