2733
2739

کاشت بود4سال ناخنم. 

بخاطر کرونا ترمیم نرفتم خودم ریموو کردم 

بعد کرونا میرم میکارم بازم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناخن خودمه لاک میزنم همه میگن کاشته

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
لمینت

توو کرونا کجا ترمیم میرید!! ؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
هزینه کشتت چنده ترمیم وچیزا دیگه ؟ 

ترمیم ماهی70میدم

کاشتو نمیدونم الان چنده. من چندسال قبل کاشتم 

چ دستا نازی کار نکنی میشه دیگه کار خوپه دستکشم دستم میکنم بازم داغونش میکنه 

فداتم لطف داری تا دلت بخارکارمیکنم کارنکنم مامانم خفم میکنه😆😆

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
فداتم لطف داری تا دلت بخارکارمیکنم کارنکنم مامانم خفم میکنه😆😆

واسه من تا اون مرحله میرسه گوشه هاش ترک میخوره انگار قصد داشتم با ناخن گیر بگیرم پشیمون شدم کوچولو ولی خب فاتحشو میخونه دیگه چون نماز میخونم تازگیا نمیتونم چیزی بزنم روش 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2706