2733
2734
عنوان

نگاه هرزه

6129 بازدید | 47 پست
شما وقتی کنار شوشوتون تو خیابون و بازار راه میرید اون به زنای دیگه نگاه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چقدر براتون مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چقدر زندگیتونو تحت شعاع قرار داده؟
چند بار سر این موضوع دعوا کردید؟
راه حلش چیه>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منهم مثل لاله هستم. شوهرم می گه خدا چشم داده که ببینی دیگه. منهم همراهیش می کنم و خوشگلا رو نشونش می دم. چون می دونم که نگاهش هرز نمی ره فقط نگاه می کنه.
مگه خود ما وقتی یه خوشگل رو می بینیم بهش نگاه نمی کنیم. مگه شما به مردهای خوشگل نگاه نمی کنید.
فقط باید از شوهرت مطمئن شی که دنبالشون نمی ره و فقط در حد یک نگاه است

حتی بارها شده در خیابان من بهش گفتم ببین اون خانم چقدر خوشگله بگذار من پیاده شم اونو سوار کن برو حالشو ببر و برای مهم جواب هایی است که داده
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
2740
مرد باید به زندگیش وفادار باشه این مهمه نه چیزهای جزئی مثل نگاه کردن به دیگران
وقتی بفهمید که شما در چشم او بهترینی ((نه خوشگلترین)) مطمئن باشید که هیچوقت تار موی شما رو با هیچ چیز عوض نمی کنه
آره لاله جان من همیشه این توصیه رو به دوستام هم می کنم.
دیشب که با هم بیرون بودیم یه خانمی رو دید زدیم دو تایی. و بعدش به همسرم گفتم که بابا اونها رو نگاه نکن به من نگاه کن فقط.
بهم گفت تو که توی قلبم جا داری و همیشه می بینمت.

و من چون بارها امتحانش کردم می دونم که راست می گه
حتی وقتی حتی خواهرهاش می خوان منو عصبی کنن و دست بگذارن روی این مساله بهشون می گم که همسرم کفتر جلده. هرجا بره و هر کاری کنه بالاخره بر می گرده پیش خودم و من از این بابت مطمئن هستم.
خوش به حال شما اینقدر ریلکسید باورتون نمیشه اوایل که ازدواج کرده بودم وقتی شوشو به کسی نگاه می کرد میزدم زیر گریه اونم هی می گفت چیه چرا گریه می کنی منم هیچی نمی گفتم خیلی احمقم نه