2733
2739
شوهر من توی کارای خونه اصلا کمک نمیکنه مثلا شوهر من اگه چیزی بخوره من از جلوش بر میدارم یا اینکه جوراباشو نمیشوره مینذاره گوشه اناق، وقتی غدا میخوریم یه لیوان جابجا نمیکنه، یه چای دم نمیکنه، فقققققققط وقتایی که مهمون داریم و بیشتر وقتایی که فامیلای خودشن مخصوصا برادرش هستن بعد مهمونی ظرفا رومیشوره ،قبل مهمونی خودش خونه رو مرتب میکنه درحدی که برق بیفته، گاهی تمیز کردن پارکینگ ،تمیز کردن بالکن
منم تازه درسم تموم شده الان خونه هستم تمام وقت .دارم برای دکترا میخونم.
صبحای جمعه هم تا لنگ ظهر میخابه پا میشه وقتی ازش میخام تختو هم حتی مرتب نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
هر روز صبح باید پا شم بهش صبحونه بدم. اگرم بلند نشم تا چند روز به من محل نمیده و طلبکاره ههههههههههههههههههههههه
آشغالا رو یادش میره ببره و همیشه یا باید یادم باشه بدم دستش یا خودم برم و مسئولیت ثابت قبول نمیکنه
یعنی زبونی قبول میکنه بعدش یادش میره
یه بار بهش گفتم خسته شدم از بس که به تو سروبس دادم جوابمو اینطوری داد که همه خانمایی که شوهراشونو دوست دارن این کارارو میکنن.!!!!
البته فکر نکنین که کاری بلد نیستا اون خونوادش تهران نیستن و 8 سال تنها زندگی کرده. زمان آشنایی ما خونش به قدری مرتب و تمیز بود که به عمرتون خونه پسر مجرد به این تمیزی ندیدین تموم کاراشو با ظرافت هر چه تمام انجام میداد. از دوخت و دوز و آشپزی به نحو احست گرفته تاااااااااا کارای فنی .( البته این قلم آخرو الانم انجام میده) همیشه به من میگفت که دوست داره درکنار هم با هم کارای خونه انجام بدیم و به من کمک کنه(خدا ذلیل کنه این مردای دروغگوررو) الان که بهش میگم میگه که اونموقع داغ بودم نمیفهمیدم.
خلاصه ابنکه من موندم چیکار کنم که حد اقل کارای خودشو انجام بده خسته شدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا شوهر من !!!

خدا رو شکر ی جا تنها نبودم
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2728
دقیقا. ولی خونه مادرش که میریم مثل اسب براشون کار میکنه از آشپزی تا ظرف شستن و خریداشون .اونا هم هیییییییی قریون صدقه پسرشون میرن تازه باباش به منم میگه که پاشو به پسرم کمک کن
2738
آخه عزیزم از مردونگیشون کم میشه !!!!!!!
یکبار همینجا من تو فاز افسردگی ازش گله کردم یکی از بچه های سایت زده برام بدبخت شوهرت این کارا رو باید با علاقه انجام بدی !!!!!!!!
مگه من آدم آهنی هستم که خسته نشم ولی اونا یا کوچکترین کاری انگار شق القمر کردن
شوهر من اول کمک میکرد تک وتوک. وقتی هم که مهمون داریم کمک میکنه . ولی در کل همش من باید بهش سرویس بدم اوایل حتی لباس زیرشم نمیشست منم اونقدر نشستم که یاد گرفت باید خودش بشوره
عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......
میدونین الان به این نتیجه رسدم که پسرایی که لای پر قو بزرگ میشن و خیلی نازپروده هستن راحتتر میشه جمع و جور کرد یعنی رامتر هستن ولی اونایی که توی زندگیشون سختی میکشن و همیشه رو پای خودشون بودن بعد از ازدواج بر عکس میشن توقعشون از همسر بالاتره فکر کنم
آراس جام عمرا چه حرفا میزنی .... ظزف و تخت و ... بلا به دور لباساشو سر جاش بذاره فقط من راضیم کار نکنه حداقل بهم نریزه ... میره از تو کشو چیزی برمیداره در کشو رو نمیبنده ... چه حرفیه آخه
اصولا به آقایون باید بگی تا انجام بدن،مثلا بگی ظرفا رو بشور،تختو مرتب کن،آشغالو ببر
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
عزیزم شوهرم منم همینجوره!

با اینکه هر دو شغلمون یکیه و مدرس دانشگاه هستیم و کلی کار و مشغله بیرون داریم من باید تو خونه همه کارها را خودم انجام بدم به اضافه کارهای شوهرم و دخترم!

به خدا داغونم! کمر درد و دست درد و پا درد
2706