2777
2789
عنوان

بی بی چک با با خط صورتی خیلی محو

| مشاهده متن کامل بحث + 4703 بازدید | 64 پست
انشاالله که همونی بشه که دلت میخواد چرا نی نی نمیخوای؟ داری؟

عزیزم پسرم 3سالو دوماهشه.بعدش وضعیتمون یکم بهم ریخس وام داریم

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
عزیزم پسرم 3سالو دوماهشه.بعدش وضعیتمون یکم بهم ریخس وام داریم

خدا حفظش کنه عزیزم

انشاءالله تو ی وضعیت بهتر خدا قسمتت کنه

سابقه تاخیر داشتی قبلا؟

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 5 روز دیگه موعدمه خیلی دل درد و کمر درد دارم از ی هفته پیش دردش شروع شده امیدی ندارم به باردار ...

عزیزدلم انشالله بزودی تایپک بزنی ک بارداری..علائم بارداری هم دقیق مثل پریودیه ناامید نشو

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
شما ترشح هم داری؟من همش فک میکنم پریود شدم ولی میرم دسشویی میبینم ترشحه

ترشحم خیلی کمه دل درد دارم دل دردم که شدید میشه حس میکنم یه چیزی میاد پایین .الان سینه هام خیلی پره و عجیب خیلی کم اینجور میشدم 

عزیزدلم انشالله بزودی تایپک بزنی ک بارداری..علائم بارداری هم دقیق مثل پریودیه ناامید نشو

مرسی گلم، انشاءالله

برام دعا کن  پارسال ی سقط داشتم

دلم بدجوری نی نی میخواد

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
خدا حفظش کنه عزیزم انشاءالله تو ی وضعیت بهتر خدا قسمتت کنه سابقه تاخیر داشتی قبلا؟

قربونت عزیز.نه دوره هام 28روز هر ماه دوروز جلو میندازم ماه پیش 24م شدم این ماه باید 22م میشدم.نمیدونم والا چرااینجوری شده ولی رابطه مشکوکم اصلا نداشتم ک شک کنم

اگه درد مچ دست هم از علائم بارداری بود من شک نداشتم حامله م😅

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
قربونت عزیز.نه دوره هام 28روز هر ماه دوروز جلو میندازم ماه پیش 24م شدم این ماه باید 22م میشدم.نمیدون ...

شاید به خاطر تغییر فصل و آب و هواس 

گاهی پیش میاد اینجوری میشه

نگران نباش عزیزم

ترشحم خیلی کمه دل درد دارم دل دردم که شدید میشه حس میکنم یه چیزی میاد پایین .الان سینه هام خیلی پره ...

حتما بارداری گلم مبارکه

اگه درد مچ دست هم از علائم بارداری بود من شک نداشتم حامله م😅

شاید به خاطر تغییر فصل و آب و هواس  گاهی پیش میاد اینجوری میشه نگران نباش عزیزم

انشالله مرسی عزیزم

ترشحم خیلی کمه دل درد دارم دل دردم که شدید میشه حس میکنم یه چیزی میاد پایین .الان سینه هام خیلی پره ...

امیدوارم دلت شاد بشه. واسه منم دعا کنید

نی نی میخواااام

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
اگر داروهای هورمونی مصرف نکردی همین که خط کمرنگ افتاده نشونه خیلی خوبیه من دوسال ارزوی خط کمرنگ داشت ...

لتروزل از سوم تا  هفتم سیکل مصرف کردم .فکر نمیکنم از علائم اون باشه علائمم چون مال بیست روزه پیشه؟

2801