2733
2739
عنوان

بی بی چک با با خط صورتی خیلی محو

| مشاهده متن کامل بحث + 4394 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاءالله حامله ای.

چند روز از موعد پریودت گذشته؟

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

اگر داروهای هورمونی مصرف نکردی همین که خط کمرنگ افتاده نشونه خیلی خوبیه من دوسال ارزوی خط کمرنگ داشتم بعضیا بتاشون دیر بالامیره یا شاید لانه گزینی دیرتر اتفاق بیوفته بخاطرهمین دیرتر پرنگ میشه مثبته انشالله مبارکت باشه

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
2740
بی بی چک نذاشتی؟

چرا الان گذاشتم منفی چیزی دیده نمیشه

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
سلام دوستم   ازمن که زیر نور و اینها با زور دیده میشد این طوری نی که به راحتی پیدا بشه از تو هم ...

فردا صبح دوباره تست کن

فکر کنم مامان شدی   

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
چرا الان گذاشتم منفی چیزی دیده نمیشه

انشاالله که همونی بشه که دلت میخواد

چرا نی نی نمیخوای؟ داری؟

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

من 5 روز دیگه موعدمه

خیلی دل درد و کمر درد دارم

از ی هفته پیش دردش شروع شده

امیدی ندارم به بارداری

2706