2703
2553
عنوان

بی بی چک با با خط صورتی خیلی محو

4333 بازدید | 64 پست

خانم ها بی بی  چک گذاشتم امروز یه روز از موعدم رد شده   یک خط صورتی خیلی خیلی محو بود.

انداختمش سطل اشغال چون بع راحتی دیده نمیشد ولی خیلی علائم دارم مثل سینه درد و درد زیر دل که با دل درد پریودی فرق داره .  ...

اعصابم خرده یعنی به نظرتون امکانش هست ؟

سلام از منم خیلی کمرنگ بود بعد اینکه 3 روز از موعدم گذشته بود، ولی آزمایش که دادم بتام خیلی بالا بود، حامله ای عزیزم اگه نمینداختیش الان واضعترم میشد

در دنیای من، هیچ آشغالی بازیافت نمی شود... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اسی منم دوروزه از موعدم رد شده همش کمردرد و دل درد دارم ولی پریود نمیشم بی بی هم گذاشتم منفی بود.تو دوس داری باردارشی؟؟

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
2720

کمردردم هم فرق داره با زمان پریودی.اونموقع ها قشنگ میفهمیدم ک دارم پریود میشم ولی الان نه

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
سلام از منم خیلی کمرنگ بود بعد اینکه 3 روز از موعدم گذشته بود، ولی آزمایش که دادم بتام خیلی بالا بود ...

سلام دوستم   ازمن که زیر نور و اینها با زور دیده میشد این طوری نی که به راحتی پیدا بشه از تو هم همینطور بود تو هم مثله من علائم داشتی؟

اگر نمینداختی یکم میموند خط پررنگتر میشد .خواهر این تجربه رو داشته اولش کمرنگ بود بعد یکم صبر کرد دید پررنگ شد بعد هم بتا داد مثبت بود.احتمالا حامله باشی استرس نگیر- دوباره تست بگیر

99/09/09 خدای مهربونم ممنونم   شروع بهترین اتفاق زندگی من و تو ...آرامش آرامش آرامش  
سلام دوستم   ازمن که زیر نور و اینها با زور دیده میشد این طوری نی که به راحتی پیدا بشه از تو هم ...

اره منم علایم داشتم و اولش صورتی خیلی کمرنگ بود ولی بعدتر یکم واضعتر شد، من سینه هام خیلی درد میکرد اولا

2714
سلام اسی منم دوروزه از موعدم رد شده همش کمردرد و دل درد دارم ولی پریود نمیشم بی بی هم گذاشتم منفی بو ...

زود گذاشتی عزیزم بزار 3 روز دیگه بگذره دوباره تکرار کن

اره خیلیییییییییی.اعصابم خرده 

شما ترشح هم داری؟من همش فک میکنم پریود شدم ولی میرم دسشویی میبینم ترشحه

2706