2737
2739
عنوان

بیایید خاطرات خنده دارتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 84 پست

من یه بار خونه شوشو اینا همه بودن، خواهر شوشو داشت میگفت واسه فلان بیماری شیر بز خوبه.... من چشمهام گرد شد پرسیدم شیر بز؟؟؟مگه بز شیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟ اونقد تعجب کرده بودم اصلا حواسم نبود دارم چی میگم ول کن هم نبودم با زگفتم مگه بز مرد نیست گوسفند زن؟؟؟ _آخه تا اون موقع فکر میکردم بزها نر هستن و گوسفند ها ماده_ خونه رفت رو هوا از خندهو من شوشو رو میدیدم که سرش رو انداخته پایین

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

من یبار با شوهرم نون گرفنه بودیم داشتم میرفتیم خونه. تو ماه رمضون بود. 

زن همسایه مونو نون تارفش کردم گفتم بفرمایین. 

هم خودش به لبخند زد هم همسرم دباره گفتم بفرمایید ول کنم نبودما

وقتی رسیدیم خونه یادم افتا. گفتم خاک توسرم کنن ماه رمضونه

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یبار با شوهرم نون گرفنه بودیم داشتم میرفتیم خونه. تو ماه رمضون بود.  نون تارفش کردم گفتم بف ...

rolling on the floor

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

یه بار با ابجیم مامانم داشتیم میرفتیم خرید تو خیابون واستادیم تاکسی بگیریم دوتا پسر با موتور داشتن ازکنارمون رد میشدن. یه دفعه ترمززدن به مامانم یهو برگشتن گفتن حاج خانوم دوتا دوماد نمیخای😉😉

مامانمم نه گزاشت نه برداشت سریع گفت چرا دوتا تپه گوه میخام😕😕😕

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2731

یه شب میخواستم با یه اس ام اس از شوهرم بخوام که بیاد پیشم بخابه واز این حرفا :D

براش نوشتم بیا امشب به بالینم که صبرم رو سر آوردی و.......

فرداش خواهرم بهم زنگ زد گفت این اس ام اس چی چی بود نصف شبی واسه شوهرم فرستادی ؟!

یه بار با ابجیم مامانم داشتیم میرفتیم خرید تو خیابون واستادیم تاکسی بگیریم دوتا پسر با موتور داشتن ا ...

😐😐😐😐

یه سوتی خیلی توپ دارم

یه روز صبح که میخواستم برم سرکار ، وقتی سوار تاکسی شدم جلو نشستم ، سه نفر هم عقب بودن، تو این فکر بودم که نرسیده به شرکت که یه مغازست پیاده بشم و یه ساقه طلایی بخرم داشتم پیش خودم میگفتم نزدیک چراغ راهنما میگم به راننده که پیاده شم برم ساقه طلایی بخرم

خلاصه وقتی نزدیک شدم پول دراوردم بلند به راننده گفتم آقا یه ساقه طلایی بدین

منم بگم
چند وقت پیش یه اس دادم به همسری و کلی قربون صدقش رفتم تهش همگفتم میای یه سطل ماست بگیر
چند دقیقه بعدش یکی از دوستام که از بچه های همین سایته و تا حالا هم از نزدیک ندیدمش و خونشون هم کرجه بهم اس داد که باشه عزیزم ولی من تا ماست و بخرم و براتون بفرستم شب میشه اشکالی نداره؟؟

یه لحظه هنگ گردم مردم از خجالت براش اس دادم من برای همسرم فرستاده بودم بهم گفت است یه سر هم به من زده
البته نگاه کردم برای شوهرم رفته بود نمیدونم از دست مخابرات

2740

بچه یه بار تو تاکسی یه خانومی بوده یه بچه کوچیک داشته...بچش خیلی گریه میکرده کنارشون یه اقای میانسالی بوده به بچه میگه عزیزم اگه گریه نکنی مامانت واست شکلات میخره....بچهه میگه تو گ /وه نخور....اقای با شخصیت و میانسال سرخ میشه و دیگه تا مقصد حرف نمیزنه..............ههههههههههههه

فکر کنین ...خیلی جالبه

سوتی مامانم را میگم آخه جالبه

رفته بودیم خونه مامان شوشو جاری و نینیش و همه و همه بودیم و البته مامان گلم هم بود خلاصه یه کم گذشت مامانم میخواست مثلا شروع کنه حرف زدن با بچه جاری هی میگفت چه پسره نازی ... چه خوشگله.....آقا پسر بیا ....خلاصه دیدم ول کن نیست برگشتم گفتم مامان دخترههههههههههههههههههه

اهان بچه. بودم حدودا ۱۱_۱۲فکرکنم اخ اخ نه بزرگ تربودم۱۵_۱۶بودم با پیچ گوشتی موهام و فرمیکردم😐🙂🙂 بعد میخواستم فرم درشت بشه دوتا پیچ گوشتی و میزاشتم کنار هم میگرفتم روز گاز داغ بشه میپیچیدم به موهام😂 یبارم اومدم ماندگاری فرموهامو بیشتر کنم قبلش واکس زدم موهام سوخت😐شماخواستین فرکنین واکس نزنین😁😂 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
😐😐😐😐

اگ خونوک بود ببخش😁

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

مامانه منم یه بار رفته بود مخابرات برای اینکه زودتر کارش رو راه بندازن اومده به یارو بگه الهی زنده باشی ، گفته الهی زنده نباشی

یه بار یه اقاهه میاد خونشون میبینه خانومش داره نماز میخونه...میزنه دم **نش میگه امشب این سرویسه...میاد جلوتر میبینه زنش تو اشپزخونس ...میفهمه اونیکه داشته نماز میخونده مادر زنش بوده...میره از خونه و دیگه نمیاد..............ههههههههههههههههه

اهان بچه. بودم حدودا ۱۱_۱۲فکرکنم اخ اخ نه بزرگ تربودم۱۵_۱۶بودم با پیچ گوشتی موهام و فرمیکردم😐🙂🙂 ب ...

خیلی باحال بود😂😂😂