2737
2739
عنوان

بیایید خاطرات خنده دارتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 84 پست

یه دایی دیگه م مجله دستش بود و داشت تبلیغاتش رو نگاه میکرد یهو با یه حالت سینمایی گفت ماهی شور خوشمزه !!!! زنداییم که کنارش بود گفت چیییییییییی؟؟؟؟ و زد زیر خنده! نگاه کردیم دیدیم نوشته بوده مامی شورت خوشبو!!!

حالا دایی چطوری اونطوری دیده بود نمیدونممم

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

موقعی که دوازده سالم بود برای رای گیری همراه مامانم رفتم من ودخترعمم بیرون وایسادیم
مامانم رفت رایشو داد اومد من بدو رفتم جلوش جلوی اون همه آدم که تو صف بودن با صدای بلند گفتم مامان به کی دادی؟ به کی دادی ؟
هر چی مامانم میگفت ساکت باش همش میگفتم خب تو بگو اون تو رفتی به کی دادی اونم با صدای بلند تا با چشم غرش آروم شدم
الان که بزرگ شدم گرفتم چه سوتی دادم خخخخخخخخخخ

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کی تو فامیل ما هی میگفت به بچش قربونن اوون کوونت برررم یا نه منو شوهرم رسیدیم خونه داشتیم مسخره بازیه زنرو در میاوردیم فرداصبحش به شوهرم اس دادم قررربون اوون کونن برمم یا نه برای مسخره بازی بعد سر ظهر شوهرم زنگ زد گفت سراغمو نگیری یه اس ندی یه وقت گفتم واا منکه بهت اس زدم گفتم فلان گفت نخیر چیزی تدادی رفتم دیدم صبح چشام کور بوده دادم برای شوهرخالم من قربووون اووون کووون بررم یانه شوهر خالم تازه مذهبیم بود 

یادمه بچه بودیم تو آپارتمانمون خانوما همیشه سبزی و باقالی و نخود و ..... میخریدن همه باهم مینشستن پا ...

🤣🤣🤣🤣

2728

خونه مامانم بودم منتظر شوهری که شام بخوریم از در اومد تو داشت با موبایل صحبت میکرد باسر به ما سلام کرد- منظورش این بود که ساکت باشیم و به صحبتش ادامه داد گفت مهندس هرجور صلاحه یا با ایشون یا با اوشون قرار بذارید
یهو من و مامانم ترکیدیم ازخنده نمی تونستیم خودمون و کنترل کنیم و شوهری هم عصبانی شده بود از خنده ما وخودشم خندش گرفته بود

رفتم برای زنداداشم کیک تولد بگیرم یدرو گفت چجور کیکی بهت بدم گفتم نمیدونم بخدا گفت بگو چند سالشه تا نسبتا بدونم چه مدل طرح کیکی بدرد میخوره گفتم سی دو سالشه ولی قیافتا میخوره ۲۵ سالش باشه کل شاگرداش شروع کردن هر هر بخندن 

رفتم برای زنداداشم کیک تولد بگیرم یدرو گفت چجور کیکی بهت بدم گفتم نمیدونم بخدا گفت بگو چند سالشه تا ...

😐😐😑😑😂😂😂😂

2738
وای عجب افتضاحی بعد اون چی گفت

هیچی زنگ زدم خالم اینا هی میزدم تو صورت خودم گفتم یه همچین غلطی کردم اونام برای ماس مالی گفتن گوشی دست بچشون بوده اشتباهی پیام داده به این و اون از قضا یکیشم تو بودی 

یه کی تو فامیل ما هی میگفت به بچش قربونن اوون کوونت برررم یا نه منو شوهرم رسیدیم خونه داشتیم مسخره ب ...

وااااااااای🤣🤣🤣🤣🤣