2737
2739

خانمای عزیزیه دفعه صورتم جوش زده خیلی ناراحت هستم اگه کسی دارویی استفاده کرده دکتر رفته راهنمایی کنه لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم خسته نشدی انقدر تاپیک جوشو زدی؟؟😐😐

نی نی سایتو ترکوند همه تاپیکا شدن جوش

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
من قرص تتراسایکلین ۲۵۰ دکتر داد سه ماهه دارم دوساعت بعداز غذا مصرف نیکنم صورتم داره صاف صاف میشه

از اول واس ۳ماه بهت داد یا هرماه رفتی پیش دکتر وبهت داد?جالب نمیدونستم میشه تتراسایکلین هم خورد.دکتر امروز به من آزیترومایسین ۲۵۰داد واس ۱ماه

2740
از اول واس ۳ماه بهت داد یا هرماه رفتی پیش دکتر وبهت داد?جالب نمیدونستم میشه تتراسایکلین هم خورد.دکتر ...

آره از اول من صورتم نه تنها جوش داشت جوشای ریز زیر پوستی چربمم دراورد بود کامل داره میره الان ماه سومم اولش ناامیدانه بودم ولی از ماه دوم کمو کمتر شد

معلومه دلش خیلی از دست جوشاش پُره😁😎😎

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
حتما تازه وارده😒😒😂😂😂

نی نی سایت ترکید😑

آره از اول من صورتم نه تنها جوش داشت جوشای ریز زیر پوستی چربمم دراورد بود کامل داره میره الان ماه سو ...

خوب خداروشکر که جواب گرفتی حتما منم ماه دوم برم دوباره انتی بیوتیک میده