2737
2734
عنوان

خاطرات شیرین بارداری

1803 بازدید | 5 پست

من روز قبلش با شوهرم رفته بودم بندر دیلم بگردیم از شبش حالت تهوع داشتم فکر میکردم مسموم شدم فرداش هم تولدم بود و به خاطر حالت تهوع شدید یادم رفته بود خلاصه اینقدر حالم بد شد رفتم بیمارستان شوهرم گفت من نمیام کار دارم در تدارک تولد بود با خانواده خودم منم ناراحت رفتم دکتر فوری بهم گفت خانم بارداری گفتم ته بابا تازه دوماه عروسی کردم بچه نمی خوام اصلا دکتر گفت ولی برق چشمات مثل زن حامله اس خلاصه آزمایش بارداری برام نوشت و جواب مثبت شد با خنده و خوشحالی اومدم خونه مادرم چون قهر کردم از شوهرم که چرا بیمارستان نیومده نگو تولد رو توی خونه مادرم قرار برگزار کنن منم وسط کارها رسیدم و فهمیدم شوهرم گفت خراب شد چون می خواستم سوپرایزت کنم واسه تولدت ولی من اصلا ناراحت نبودم گفت خوب بیمارستان چی شد گفتم هیچی حالا من برا همه تون سوپرایز دارم و جواب بارداری نشون دادم مادرم تبریک گفت ولی باز شوهرم خیلی معمولی گفت مبارک باشه اصلا ذوق نکرد منم گفتم حتما چون زود باردار شدم ناراحت شده بعد از بریدن کیک و اینا برگشتیم خونه توی راه همش دپرس بودم از برخورد شوهرم وقتی رسیدم خونه همین که در باز کردم رفتم داخل یه داد بلندی زد و دوید بغلم کرد با ذوق میگفت مامانی عاشقتم یعنی من الان بابا شدم هی عین بچه ها بالا پاین می پرید گفت خیلی تو خونه مادرت تحمل کردم نپرم بغلت اونجا خجالت کشیده بود این اولش بود روزهای سختی داشتم ولی اولش با خوشی شروع شد اما بارداری بسیار سختی گذروندم 

شما هم از خاطرات تون تعریف کنید شاد شیم 

خاطرات اقدام ب بارداری...  هر ماه دارم تست میزنم و منفی میشه و ناامیدتر از قبل میشم.  پا ...

انشاله خدا بهتون بچه میده نا امید نباش دکتر به من گفت پلی کیستیک هستم و ممکن زود باردار نشم پس بهتره جلو گیری نکنم دوماه اول جلوگیری کردم بعد دکتر بهم حرف زد خانم شما نازا هستید تخمدان پلی کیستیک شدید دارید بعد جلوگیری هم میکنی باورت نمیشه به محض اینکه جلوگیری قطع کردم باردار شدم خودم باورم نمیشد تا چند سال باردار بشم اما مادرم همش میگفت ما اصلا مشکل نازایی نداریم توی خانواده خیالت راحت دکتر الکی میگه آخه ما همه مون دو قلو و سه قلو داریم توی فامیل دختر های ما به چند قلو زایی معروف هستیم بچه های خودم هم دوقلو شدن ولی تا حالا زیاد تو سایت مطرح نکردم که شناسایی نشم اینو بهت گفتم که بدونی من در اوج ناامیدی بدون یک ذره درمان خاصی باردار شدم نمیدونم چرا هنوز هم پلی کیستیک هستم و ماهی چند بار پریود میشم و تحت درمان هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاله خدا بهتون بچه میده نا امید نباش دکتر به من گفت پلی کیستیک هستم و ممکن زود باردار نشم پس بهتره ...

من پریود هم نمیشم. پریودشدنمم دردسرشده

هرماه ی عالمه قرص و دارو دیگه خستم شد دارومیبینم استری و حالت تهوع میاد سراغم. 😭😢

فقط 18سالمه خستم شد ازاین همه درد و مریضی... یکساله تحت نظر دکترم زره ای تغیر نکردم بدردترم شدم

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
2731

خدا بچه هاتو برات حفظ کنه عزیزم   😍😘من عاشق چندقلوییم. خواهرمم دوقلوداره نازایی هم توخانواده مادرم نداریم فقط عمه ام نازا هست میترسم. 😔

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20