2733
2739
عنوان

واكسن يكسالگي

82 بازدید | 16 پست

چند روز ديگه بايد بچه م رو ببرم پايگاه سلامت واكسن يكسالگي بزنه از كرونا خيلي ميترسم و نگرانشم يه جا ديدم يه ظرف پلاستيكي گذاشته بودن سَرِ بچه چون نه ماسك نه هيچي رو صورتشون نگه نميدارن

كسي نظري داره كه چكار كنم بهتره و امكان خطر رو مياره پايين

من پسرم چون تو یک سالگی سرماخورده بود مجبور شدم۲۰روز دیر بردم پرسیدم گف تا یک ماه مشکلی نداره بنظرم یک ماه صبر کن شاید فرجی شد کرونا رف(البته غیر ممکنه)منم پسرم۲۳اردیبهشت ۱۸ماهگیشه بازم میپرسم اگ بگه مشکلی نداره فعلا نمیبرم

من اخر اسفند زدم هیچی نمیخواذ بکنی تو راه که با ماشین شخصی میری اونجا هم بیشتر از من و تو استریل میکنند نگران نباش تو بغل خودت میزنند رو ترازو اینا هم خیلی نگرانی از خونه یه دستمال تمیز ببر بنداز زیرش بذار تو کیسه بیار خونه بشور به همین راحتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چند روز دیگه واکسن یکسالگی دخترم باید بزنم. ولی نمیرم میزارم حداقل مریضی کمتر بشه بعد میبرمش

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐چیه??? دنبال چی میگردی???😂
2728
من پسرم چون تو یک سالگی سرماخورده بود مجبور شدم۲۰روز دیر بردم پرسیدم گف تا یک ماه مشکلی نداره بنظرم ...

پرسيدم گفتن واكسن يكسالگي با چند روز تاخير ايراد نداره ولي چون فلج اطفاله ميترسم خيلي دير بزنم تو اينترنت هم نوشته هرچي دير تزريق بشه اثرش كم ميشه ولي ١٨ ماهگي گفتن بايد سَرِ وقت تزريق بشه

2740
منم چند روز دیگه واکسن یکسالگی دخترم باید بزنم. ولی نمیرم میزارم حداقل مریضی کمتر بشه بعد میبرمش

بخدا بيشتر ميشه كمتر نميشه من از ٢٢ بهمن تو خونه ام حتي خونه پدرم نرفتم قرنطينه كامل همسرم يكي دو روزه برگشته سَرِ كار ميگه مردم خيلي عادي مثل قبل حتي بيشتر بيرونن

پ من واکسن ۱۸ ماهگی داره میترسم یعنی باید سر وقت بزنم؟؟اخه خودش الان تب داره سرش گرمه ۳۷.۴ درجه نمیددونم برا چی دستشو میزاره تو دهنش محکم میخاره تا اوق بزنه دست برداره ،بنظرتون با این درجه تب واکسن بزننش

پ من واکسن ۱۸ ماهگی داره میترسم یعنی باید سر وقت بزنم؟؟اخه خودش الان تب داره سرش گرمه ۳۷.۴ درجه نمید ...

اگر تب داره نبر چون نميزنن براش هر بار بردم واسه واكسن ازم پرسيدن مريض نيست تب نداره

شايد دندون جديد درمياره بچه ي من دندون پايين راحت درآورد دندون بالا با ٥ روز اسهال و گرمايه پيشوني

اگر تب داره نبر چون نميزنن براش هر بار بردم واسه واكسن ازم پرسيدن مريض نيست تب نداره شايد دندون جدي ...

اره اینم الان اینجوری شده تبش زیاد نیست ۳۷/۴یا ۲ اینجوریه مدام کاسنی میدم ومایعات اگه ویروس بود خارج میشد ،

اخه باید برم پرونده اینا رو بگیرم اونوخ حرف میزنم ببینم یمیزارن ببرم جای دگ بزنم

نه پرونده نيست من رفتم مركز قبلي گفتم خونه مون جابجا شده اسممو حذف كرد گفت برو پايگاه محل جديدتون همين

2706