2737
2739

اصن ی موجود عجییییب دوس داشتنی😍

گلعععع گل😃

خدارو شکر ک مامانت تورو زایید😃

زاییده شدنت مبارک😁😀

@azaliaaaaa    

آزالیای کی بودی تو🤗😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام الی جان خیلی خوشحالم که به سایت برگشتی چقدر دلم برات تنگ شده بود عزیزم .مرسی دوست خوبم همیشه منو توی مسائل بچه داری راهنمایی میکنی واقعا ازت سپاسگذارم تجربه تون حرف نداره . راستی یه سوال شما دخترتون رو بیرون میبرید؟من گاهی با ماشین خودم یا همسرم میرم یه دور میزنم.حتی برا خرید هم بیرون نمیرم حسابی الکل میزنم و سعی میکنم خریدامو از دیجی کالا انجام بدم.فقط یه مشکل دارم پیاز رو میشه شست؟خراب نمیشه؟من میترسم از قبل بشورم خراب بشه

2728
@شکلات_عسلی     @مامان_بزرگ1     @nazaniiiin     محیا و نهالم ...

تولد علییییی جون مبارکککککککک 🎂🎂🎂❤❤❤❤❤💃💃البته من دم صبح تبریک گفته بودماااااا😘😘😘😍

قربون دختر گلم ازالیاااااااا یا همون علییییی خودم برم من عشقه عشق این دختر 😍😘😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

الیییی مرسی از تاپیکت با تشکر خیلی فراوانننن😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
تولد علییییی جون مبارکککککککک 🎂🎂🎂❤❤❤❤❤💃💃البته من دم صبح تبریک گفته بودماااااا😘😘😘😍 قربون دخ ...

ننه قرفونت برم مرسی❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
وای 😂روم سیاه .تولدت مبارک علیزاده جون ایشالا تولد ۱۲۰ سالگیتو جشن بگیریم 😍😍😍🎂🎂🎂🎂🎂

جوون بابا

مرسی مریم خوشگله😂😍😍😍😍❤

2740
جوون بابا مرسی مریم خوشگله😂😍😍😍😍❤

تولدت مبارك علي جون

انشالله هميشه شاد و سلامت و خوشبخت باشي❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ننه قرفونت برم مرسی❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹

خدا نکنه عشقممممممم 😍❤❤

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
تولدت مبارك علي جون انشالله هميشه شاد و سلامت و خوشبخت باشي❤️

مرسیییی نازی❤❤❤❤

عزیزم من یه سوال اون بالا پرسیده بودم میتونی جواب بدی؟

عزیزم من اطلاع ندارم 

از مرضی جان بپرسید مامان آیه

کاربر marzi24

ایشون خیلی کدوبانو هستن و به این چیزا اگاهی کامل دارن

مرسیییی نازی❤❤❤❤

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤