2733
2739

سلام عزیزان.چطور توی طول روز برنامه ریزی می کنید که به همه ی کارهاتون برسید و هم آشپزاتون خوب باشه هم خونه همیشه تمیز باشه؟واقعا به کمکتون احتیاج دارم.من پسر ۳ ساله دارم و از صبح که بیدار میشم در حال جمع کردنم و غذا درست کردن شبا از خستگی بیهوش میشم.خیلی وقتا اینقد ظرف کثیف میشه که دیگه حوصلم نمیشه بشورم.هر روز باید جارو بکشم و اتاق مرتب کنم شما هم همینجورید؟راجع به خونه داریتون بگید تا بقیه هم یاد بگیرن.

ظرف ها رو موقع غذا درست کردن میشورم 

بعد هر وعده غذایی هم میشورم و کابینت ها و گاز دستمال می کشم

روز در میون جارو میکنم و گرد گیری 

قبل حمام رفتن توالت و حمام میشورم

همیشه تمیز میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظرف ها رو موقع غذا درست کردن میشورم  بعد هر وعده غذایی هم میشورم و کابینت ها و گاز دستمال می ک ...

اینجوری وقتی برا استراحت خودتون هم میمونه؟یا اینکه بتونین به علایقتون برسین

2728
اینجوری وقتی برا استراحت خودتون هم میمونه؟یا اینکه بتونین به علایقتون برسین

من تند تند کار میکنم شاید خیلی دقیق انجام نشه ولی تندی تمومش میکنم

وقتی یه سره تمیز کنی وقت زیادی نمیبره

اره ب تفریح و کارای دیگ هم میرسم

من هنوز بچه ندارم وقتم ازادتر

سلام خانمی

هر روز که احتیاجی به جارو کشیدن نیست واقعا ، بعد هر چی کثیف شد همون موقع تمیزش کن ، اول اینکه باید ساعت خواب و بیداریت تنظیم شده باشه که برسی به کارهات ، ظرفارو تندی بشور بره ، بچه همیشه بریز بپاش داره پس اینو سخت نگیر ، سرگرمیای الکی و بی فایده رو بریز دور عوضش وقتتو جمع کن واسه کارای مورد علاقت ، فکر کنم یکمی کند هستی اما این عیب نیست هیچ اشکال نداره ، هیچ کاریو نذار جمع بشه ، اگه ۵ دقیقه بیکار بودی برو ببین چی گردگیری نیاز داره همین تایم کوچیک انجامش بده .

اینجوری همیشه خونت تمیزه .

در کل چون بچه کوچیک داری از خودت توقع نداشته باش خونت برق بزنه همیشه .

راستی اگه دکوری و ... اضافه داری که ضروری نیستن جمع کن از بار کارات کم بشه .

2740

من همیشه از شب قبل کارایی ک فرداش باید انجام بدم رو می‌نوشتم و مو به مو انجام می‌دادم مثلا تمیز کردن کابینت‌ها یا کمدا یا جارو کشیدن  و... الان پنج شیش روزه کرونا گرفتم فقط دلم میخواد دراز بکشم حال هیچ کاری رو ندارم فقط بتونم یه چند تا ظرف بشورم اونم با این بدن درد خونه خیلی کثیفه حس خوبی ندارم بهش اه

🎉🎉🎉🎉
من همیشه از شب قبل کارایی ک فرداش باید انجام بدم رو می‌نوشتم و مو به مو انجام می‌دادم مثلا تمیز کردن ...

عزيزم ازمايش دادي؟

علايم ميگي

شب از دكتر اومدم

يه ازمايش نوشته اگه تب و لرز داشتم برم بدم

عزيزم ازمايش دادي؟ علايم ميگي شب از دكتر اومدم يه ازمايش نوشته اگه تب و لرز داشتم برم بدم

بله عزیزم من تب داشتم و سرفه خشک جوریکه قفسه سینه م درد می‌گرفت بعدش تب و لرز و سردردشدید و بدن درد جوریکه دلم میخواست گریه کنم الانم ک بدن درد کم و بی‌حالی و سرگیجه و گاهی سردرد 

🎉🎉🎉🎉