2737
2734
عنوان

مشاوره پوست و مو

15480 بازدید | 582 پست

سلام خانما من یه یک سالی میشد پوستم بشدت پر جوش و جای جوش شده بود و موهام هم ریزش داشت و نازک و کم پشت شده بود تا اینکه توی ۶ ماه با یه سری روش های خونگی پوست و موهامو یکاری کردم که تو فامیل زبانزد شده هدفمم از زدن این تاپیک این بود تجربیات خودمو تو زمینه پوست و مو با شما به اشتراک بزارم 

چون پوست و مو تو زیبایی خانما حرف اول رو میزنن  

خدایا شکرت         کاربری سه نفرس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منافذ باز هم داشتي؟

برای منافذ باز  باید دوبار در ماه این ماسک رو روی صورتتون بزارید

یک عدد سفیده تخم مرغ ۲ ق غذا خوری آرد برنج و چند قطره گلیسیرین که اگه پوستتون مستعد آکنه هستش از روغن زیتون استفاده کنید

2738

برای ریزش مو همیشه قبل حمام کل موها و ریششون رو با روغن بادام تلخ اصل چرب کنید و بعد نیم ساعت دوش بگیرید و دو هفته ای یکبار هم آب پیاز بزنید به ریشه مو هاتون

برای منافذ باز  باید دوبار در ماه این ماسک رو روی صورتتون بزارید یک عدد سفیده تخم مرغ ۲ ق غذا ...

ممنون عزيزم سفيده تخم مرغ خالي رو كه با دستمال كاغذي ميزارن رو صورت امتحان كرده بودم كه تاثير نداشت اما با ارد برنج نزده بودم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ممنون ازت خوشحال میشم تجربیاتتو بدونم جای جوش چی 

برای گودی جوش درمان ۱۰۰ درصدی وجود تداره و بهترین درمانش لیزر درمانی و یا میتونی مخلوط سیب زمینی رنده شده با شیر رو یک روز درمیو روی گودی ها بزاری خیلی تاثیر داره ولی برای لک قهوهای بعد جوش دو راه هست 

استفاده از اسکراب

استفاده از صابون زرد چوبه اصل که من از این تو ۱۴ روز نتیجه گرفتم خیلی عالی بود

2706