2752
2734
عنوان

با زنداداشایی که دست پخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 86 پست

شما از اول نسبت به این رفتارهای ناپسندشون واکنش جدی نشون ندادین و تا این حد گستاخ شدن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

چه بی ادبن 

من حتی اگه دست پخت کسیو دوستم نداشته باشم عمرا به روش بیارم مادرشوهرم همیشه کم نمک میپزه بخاطر فشارش و همش نگرانه‌کسی بگه چرا کم نمکه من هرموقع میپرسه میگم نه خیلیم عالیه سنی ازش گذشته ناراحت میشه 

😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نگو

هدفشون اینه که حرصتو در بیارن

به نظرم فقط بگین همین که خودمون خوشمون میاد برامون کافیه نظر بقیه مهم نیست

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
چه بیتربیتن😶🤐😑😐این زنداداشای بی کلاس و بیتربیتو از کجا پیدا میکنین😕

تو لپ لپ😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2731
شاید منظورشون اینه که مثل مامانت خوبه

نه عزیزم همیشه تو روی مامانمو میگن این چه غذایی پخته من به خاطر داداشم هیچی نگفتم بهشون 

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏

چ مادرشوهر خواهرشوهر مظلومی هستین

من کسی اینطور به مامانم میگفت دهنشو باز میکردم میر یدم توش میگفتم حالا بخور😐😑

واقعا یه ذره شعور ندارن😑

گروه خانوادگی همینه به خدا، هر روز دلخوری و مسخره بازی، فقط به درد سلام صبح بخیر عمه ها میخوره، زنعمو هم بیاد استیکر سپاس بگذاره، هرکس هر حرکتی بزنه توش شر میشه 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

این عرویای نمونه رو از کجا پیدا کردید؟!😑

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔