2737
2739
عنوان

با زنداداشایی که دست پخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 86 پست
چقدر بی ادب. ِِِِِِِِِ اومدن خونتون وسیله ناهار هرچی هست بزارید روی کابینت بگید لطفا شما بپز ما.دست ...

اصلااااا کمک نمیکنن هردوتاشونم ی موقعی میان که چند دقیقه بعدش سفره پهن شه

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏
نه عزیزم همیشه تو روی مامانمو میگن این چه غذایی پخته من به خاطر داداشم هیچی نگفتم بهشون 

چه گستااااخ،دیگه شام و ناهار دعوت نگیریدشون،اگرم اومدن خودشون حاضری بشون بدین تا ادم شن،پروهااااااا

داداشات هیچی نمیگن بشون؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گروه خانوادگی همینه به خدا، هر روز دلخوری و مسخره بازی، فقط به درد سلام صبح بخیر عمه ها میخوره، زنعم ...

منم به خاطر یه مدل رفتارهایی که مورد قبولم نبود از گروه خانوادگی لفت دادم

واقعا صبر ایوب میخواد

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
چ مادرشوهر خواهرشوهر مظلومی هستین من کسی اینطور به مامانم میگفت دهنشو باز میکردم میر یدم توش میگفتم ...

داداشم ی ویس گذاشت که خواهر مادر من آشپزیشون خوبه آخرشم گفت اونیکه نمیتونه ببینه کور شه یکم دلم خنک شد😓

چه گستااااخ،دیگه شام و ناهار دعوت نگیریدشون،اگرم اومدن خودشون حاضری بشون بدین تا ادم شن،پروهااااااا ...

گویا شوهراشون سیب زمینی هستن😑

2740
اينبار بگو ماماناتون بهتون ادب ياد ندادن؟! تو روي طرف از كارش ايراد نگيريد  يا عوض لطف و زحمت ...

حالا باهم میگن الان میره به مامانش میگه

بگو نخور  تقصیر شماس که دعوتشون میکنید

هر جمعه میان برای ناهار شنبه شدن هم غذا میبرن ولی بازم میگن مامان من کلا غذا زیاد میپزه

داداشم ی ویس گذاشت که خواهر مادر من آشپزیشون خوبه آخرشم گفت اونیکه نمیتونه ببینه کور شه یکم دلم خنک ...

والا بازم دل خنک نشد😕این عروسای تحفه رو از کجا اوردین

2706