2752
2739
عنوان

شوهرم چند هفتس خیلی مهربون شده،

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 33 پست

شوهر شما چون دو بار قبلا ازدواج کرده. باید الان خیلی باتجربه باشه

چشش نزن

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر کرونا هست 😂😂😂 منم از وقتی کرونا اومده و خونه نشین شدیم اوکی شدیم 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2731
[QUOTE=132120875]شوهرت ٣ باز ازدواج كرده ؟ [/QUOTبله دوباررقبل از من

🙄😳😳😳😳

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

ماشاعاله شما نگار جواهریان نیستین زن رامبد😂😂😂 بعدش تو مجرد با یه مرد سه طلاقه ازدواج کردی اون چه امتیازات خیلی خوبی داشت که قبولش کردی 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2740
اولی دختره کسی دیگه رو میخواست و دومی هم ناسازگار بودن، شوهرم طلاقش داد

چرا زنش شدی ؟ 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
ماشاعاله شما نگار جواهریان نیستین زن رامبد😂😂😂 بعدش تو مجرد با یه مرد سه طلاقه ازدواج کردی اون چه ...

دو بار ازدواج کرده بود، هیچ امتیاز آنچنانی نداره، پولدار هم نیست، خیلی معمولی

هیچ آدمی یهویی عوض نمی شه یا تو متوجه تغیبراتش نشدی و خیلی وقته داره سعی می کنه،یا مقطعیه و زود قضاوت کردی،یا تحت تاثیر یک آدم جدید توی زندگیش قرار گرفته (ی آدم جدید می تونه هر کسی با هر کیفیتی باشه ) ،یا ی اتفاقی براش افتاده که شما ازش خبر نداری ...یا ی چیزی ازت می خواد و هنوز وقت بازگوییش نرسیده یا خیلی خیلی بعید خودش تصمیم گرفته مهربونانه برخورد کنه .

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
سن بالا و مشکلات دیگه

اهان 😚 ایشالله خیره