2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین ناسا انقدر سازمان قوی و پر قدرتی حتی اگه یک درصد هم احتمال میداد به زمین بخوره نمیگفت که میخواد ...

آرزو بر جوانان عیب نیست، دوست داشتم واقعیت باشه تا با همه‌ی کسایی که دوستشون دارم با هم بمیریم 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2731
اخی خیالموراحت کردی خداخیرت بده

قربونت، بخدا من سال ۲۰۱۲ کارم به روانپزشک و روانشناس کشید!!!!!

انقدر سر این موضوع من ضربه خوردم

بعدش که بهتر شدم یه خورده در این زمینه مطالعه کردم و اطلاعات عمومی بالا بردم

برای همینه میگم اینا خرافه است

توکل رو به خدا کنید❤

ببین ناسا انقدر سازمان قوی و پر قدرتی حتی اگه یک درصد هم احتمال میداد به زمین بخوره نمیگفت که میخواد ...

خب درسته ناسا پرقدرت ولی شهاب سنگ خیلی رد میشه از کنار زمین چرا باید اینو بگه

قربونت، بخدا من سال ۲۰۱۲ کارم به روانپزشک و روانشناس کشید!!!!! انقدر سر این موضوع من ضربه خوردم بع ...

اونموقع هم این چیزارومیگفتن ک زمینوپودر میکنه؟منم انقد ت کوکشم بد یهوفشارم میوفتع

2740
آرزو بر جوانان عیب نیست، دوست داشتم واقعیت باشه تا با همه‌ی کسایی که دوستشون دارم با هم بمیریم 😁

اصلا هم چین چیزی میگی همه با هم میمیرن نیست

احتمال برخورد که نیست اصلا

ولی اگه برخورد کنه فقط اونجایی که میخوره زمین مردم میمیرن

در اثر برخورد شهاب سنگ با زمین یه گرد و خاک خیلی عجیبی از زمین بلند میشه و کل کره زمین فرا میگره و باعث میشه نور خورشید تا چند ماه  به زمین نرسه و بقیه مردم به طرز خیلییی وحشتناکی میمیرن مثل عصر یخبندان، و انقراض دایناسور ها😐😐😐

البه این شهاب سنگ نمیخوره خیالت تخت

اصلا هم چین چیزی میگی همه با هم میمیرن نیست احتمال برخورد که نیست اصلا ولی اگه برخورد کنه فقط اونج ...

بابا چرا حرفای منو برعکس متوجه میشی؟ 😁😁 من خیالم تخته. یعنی اگه شهابسنگه خیلی هم بزرگ باشه، بخوره به زمین، زمینو پودر نمی‌کنه؟ 🤔🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
خب درسته ناسا پرقدرت ولی شهاب سنگ خیلی رد میشه از کنار زمین چرا باید اینو بگه

این چون سایزش از بقیه بزرگتر، بعد ناسا حتی کوچک ترین چیزی هم از بغل زمین رد بشه تو سایتش میزاره حتی واسه چند ماه آینده رو هم پیش بینی کرده که تو فلان تاریخ با فلان فاصله رد میشه

اینو چون بزرگ بوده و احتمال داره وقتی از بغل زمین رد میشه یه صدای خفیفی هم بشنیویم گفته اگه برخورد میکرد اینجوری میشد😐

بابا چرا حرفای منو برعکس متوجه میشی؟ 😁😁 من خیالم تخته. یعنی اگه شهابسنگه خیلی هم بزرگ باشه، بخوره ...

😂😂😂

خیلی بزرگ باشه اره پودر میکنه میریم هوا😂

ولی این اندازه یه قاره است

😂😂😂 خیلی بزرگ باشه اره پودر میکنه میریم هوا😂 ولی این اندازه یه قاره است

خوب پس خدا رو شکر که این نمی‌خوره به ما، حوصله زندگی کورمالی ندارم. ایشالا بعدی 😁😁

اونموقع هم این چیزارومیگفتن ک زمینوپودر میکنه؟منم انقد ت کوکشم بد یهوفشارم میوفتع

اون موقع انقدر بحثش بولد بود که تلویزیون در موردش برنامه گذاشته بود چند شب،اخه اون سال چندتا چیز دست به دست هم دادن تا مردم واقعا بترسن

مثل، برخورد شهاب سنگ و پیش بینی نوستراداموس، تموم شدن تقویم مایاها، اینا همشون میگفتن شب یلدا سال ۹۱ بود دقیقا تاریخش یادمه گفتن برخورد میکنه و میمیریم😐

2706