2733
2739
عنوان

چرا اینقدر بعضیا خوب زندگی کردن بلدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2940 بازدید | 114 پست
تجربه دارن، یا کسی بهشون یاد میده بزرگتری دارن

شایدم فکر دارن

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
اونا از تجربه ی دیگران استفاده میکنن ادب از که آموختی بی ادبان

درسته ووقعا. چون خانوادهاشونم مثل خودشونن. مادرای همه فن حریف خاهرای همه چیز تموم

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره واقعا منم بهشون حسودی میکنم

ما باید بعضی چیزا رو کتاب بخونیم گوش بدیم تازه شاید یادبگیریم اما بعضیا ذاتی بلدن

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
به نظرم تو فقط ظاهر زندگیشون رو میبینی کاری به اونایی که از اولش آقازاده و خوشبخت بدنیا میان کاری ند ...

ن فداد شم از صفر شروع کردن اما خیلی خوب زندگی میکنن. تفریح بجا. بهترین چیزهارو میخرن. اجاره نشین بودن اما ب خودشون سختی نمیدادن و الانم ههه چیز دارن. ماهم ک از صفر شرو کردیمو الان درامدمون بد نیست اما ن بلدیم چی بخریم ن تفریح کنیم ن هیچی

خوب دیگه همون تجربه میشه 

نه تجربه نمیشه از مغزشون کمک میگیرن

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
آره واقعا منم بهشون حسودی میکنم ما باید بعضی چیزا رو کتاب بخونیم گوش بدیم تازه شاید یادبگیریم اما ب ...

ماماناشونم مثله خودشونن. من مامانمم مثله خودمه. انگار ادم زندگی کردنو از مامانش یاد میگیره

تو چي مشكل داري دقيقا عزيز؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مثلا همین چیزه خوب خریدنو گرون خریدن. ما اینقدر چیزای بیخودی و بی کیفیت میخریم پولمونو دور میریزیم اخرشم ی چیزه زشته بیخودی داریم اما اونا از اول بهترین چیزو میخرن هم لذتشو میبرن هم پولشون حروم نمیشه و حال میکنم

2706