2737
2734
عنوان

چرا اینقدر بعضیا خوب زندگی کردن بلدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2941 بازدید | 114 پست
ماماناشونم مثله خودشونن. من مامانمم مثله خودمه. انگار ادم زندگی کردنو از مامانش یاد میگیره

دقیییقا اکثرا همینن ،مامان من که ساده و بی سیاست 

من تازه باید خیلی چیزا رو یادش بدم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
مسئله اینجاس نمیدونیم چجوری

مثلا توی همون خونه ای که هستین لذت ببرین از ماشین خودتون از وسایل خودتون هیچ وقت چشتون دنبال دارایی کسی نباشه چون اگه شما داشته های اونو داشته باشین بازم یکی هست که از شما بالاتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماماناشونم مثله خودشونن. من مامانمم مثله خودمه. انگار ادم زندگی کردنو از مامانش یاد میگیره

واقعا باهات موافقم. حالا من که میخوان سبک زندگیمو تغییر بدم مامانم نمیزاره اصن دوس داره منم عین خودش زندگی کنم خونه ی آشغال وسایل کم تفریح کم لباس کم مهمونی کم 

تو چي مشكل داري دقيقا عزيز؟

همه چیز.

ترس از خریدن چیزای خوب و گرون

ترس از خرج کردن

اصلا انگار از بس سختی کشیدیم یا پول سخت دراوردیم عادت کردیم

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
2740

ادمای اجتماعی معمولا اینطوری هستن چون از دیگران چیزهای زیادی یاد میگیرن

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
واقعا باهات موافقم. حالا من که میخوان سبک زندگیمو تغییر بدم مامانم نمیزاره اصن دوس داره منم عین خودش ...

اخ اخ دقیقا منو گفتی.

بعضی وقتا حس میکنم مامانمم. دیگه عمری این سبک زندگی رو دیدیم سخته تغییرش

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی

اره واقعا چرا بعضیا از اول شانس دارن بعضیا نه؟خیلی بی انصافیه ها تو دوروبرم زیاد هست یکی از دوستام که  ۱ساله نامزده وضع مادیشون یکم پایینه الانم داره طلاق میگیره یکی دیگه تازه عقد کرده خیلی خوشبخت و پولدارن کلا خانوادگی هیچ مشکلی ندارن 

لطفا لایک نکنید
همه چیز. ترس از خریدن چیزای خوب و گرون ترس از خرج کردن اصلا انگار از بس سختی کشیدیم یا پول سخت در ...

گلم بايد رو طرز فكرت كار كن 

كتاب خودت باش دختر خيلللي خيللي بهت كمك ميكنه بخونش حتما 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤