2733
2739

انگار بعضیا چند بار به دنیا میان. همچی بلدن. بهترین چیزهارو میخرن. خیلی خوب زندگی میکنن.‌ توی هر زمینه ای موفقن. انگار همه اصول زندگی رو میدونن.

ما از صفر شروع کردیم. الانم درامده بدی نداریم اما خوب زندگی کردن بلد نیستیم. خیلی ناراحتم 😕

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی

منو صدا کردی😅😅

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اونا از تجربه ی دیگران استفاده میکنن

ادب از که آموختی بی ادبان

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2738

به نظرم تو فقط ظاهر زندگیشون رو میبینی کاری به اونایی که از اولش آقازاده و خوشبخت بدنیا میان کاری ندارم ولی هر کسی سختی میکشه هر کسی غم داره تو زندگیش هر کسی باخت و شکست داره تو زندگیش شعار نیست چیزیه که واقعا بهش رسیدم 

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤