2737
2739
عنوان

خانوادم متوجه رابطه پنهونيم شدن

1926 بازدید | 44 پست

خودم سوتي دادم فكر كردم تو گروه دوستامم نگو تو گروه خانوادگي بود پيام دادم و اسمشو بردم 

فصدمون از اول اشنايي ازدواج بود ولي با خودم گفتم فعلا به پدر مادرم نگم تا ببينم ادم خوبي هست يا نه 

حالا چند ماهي گذشته مادرم فهميد 

يه شري راه انداخت اون سرش نا پيدا

من ٢٥ سالمه 

حرفشم اينه ك چرا از اولين روز ك باهم اشنا شديد منو در جريان نذاشتي

مطمئنم اگه بهشم ميگفتم اصلا نميذاشت باهاش ادامه بدم يا انقدر دخالت ميكرد ك منو از زندگي ساقط ميكرد 

موندم چكار كنم 

عين دختر بچه هاي ١٢ ساله باهم برخورد كرد 

پسرم اصلا پسر بدي نيس از هر نظر مورد تاييده 

گر نگه دار من ان است ك من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد

باید حاشا میکردی چرا زود پاکش نکردی پیامو

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اشکال نداره،شده دیگه،حاشا نکن که خودتو خراب تر کنی،توی هر اتفاقی حکمتی هست،بگو باهاش صحبت ونید و بشناسیدش

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

کاش نسل گروه های خانوادگی خشک شه از تلگرام 😐😂 فقط اونجا که دستت میخوره استیکر بد میره یا مجبوری به خاطرات مسخره شوهر خاله ت بخندی

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 

مادر اگه دخالت نکنه.. پس کی دخالت کنه اخه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔