2733
2739
عنوان

خانوادم متوجه رابطه پنهونيم شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1926 بازدید | 44 پست
بهش بگو هودتو آپدیت کن زمونه عوض شده دیگه هیشکی سنتی ازدواج نمیکنه خودم پیدا نکنم باید بترشم الکی مخ ...

ازين ك با پسره اشنا شدم ناراحت نيس 

ازين ناراحته ك چرا از اول چيزي بهش نگفتم 

مطمئنم اگرم ميگفتم يه سنگي مينداخت يا انقد دخالت ميكرد ك ادمو به جنون ميرسوند

گر نگه دار من ان است ك من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد
مخالفه  اون حالا مهم نيس بيشتر ازين ناراحتم ك ديگه نگاهمم نميكنه

ای بابا

تو باهاش خوب رفتار کن کم کم درست میشه. مخصوصن وقتی ببینه انتخابت خوب بوده و پسر خوبیه. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدر مادر منم همینجور رفتارها رو کردن منو بدبخت کردن. آخه دیگه دختر 25 ساله بد و خوبشو نمیدونه؟؟؟؟ با ...

الانم ك گفتم روزگارمو سياه كرده 

هر چي از دهنش در مياد بهم ميگه 

ميگه رفتي لاس زدي با پسره الانم من اتفاقي فهميدم اگه نميفهميدم معلوم نبود تا كجا ميخواستي پيش بري 

2731
پسری که از هر نظر مورد تایید هست پامیشه میاد خواستگاری. بگو اگه نیومدی خواستگاریم پشت گوشتو دیدی منم ...

من ازش خواستم تا عروسي خواهرم صبر كنيم 

چون خواهر دوقلوم عروسيش تو اسفتد بود ك بخاطر كرونا كنسل شد 

اگه كرونا نبود تا الان خواهرم عروسي كرده بود ماهم عقد كرده بوديم

تا دلت بخااد سووتی دادم منم!!😶

اگ دوسش داری بگوو بیااد خااستگااریت!!

بگوو بابات ایناا فهمییدن دور از جوون بابات مییخااد بکشتت و کلی اغرااق!!

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  
تا دلت بخااد سووتی دادم منم!!😶 اگ دوسش داری بگوو بیااد خااستگااریت!! بگوو بابات ایناا فهمییدن دور ...

اخه الان ك نميشه تو اين كرونايي 

ميخواستن تو عيد بيان 

2738

بایدانکارش میکردی بعدش رومخ پسره هم کارمیکردی بیادخاستگاریت زود

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

مال تو که خوبه مال من لو رفت چه ابرو ریزی شد،منه خر برای اولین بار دوتا جمله مثبت ۱۸ هم گفته بودم به طرفم، پولم داده بودم، بدتر از اون اینه که طرف کلاه بردار از آب دراومد

خاک بر سرم کنن که حیثیت برام نموند

الانم ك گفتم روزگارمو سياه كرده  هر چي از دهنش در مياد بهم ميگه  ميگه رفتي لاس زدي با پس ...

اهمیت نده بگو بهم زدی. کسی که 25 سالشه دیگه میفهمه همه چی رو دخالت خانواده بدتر آدمو گنگ میکنه راه درست و غلطو آدم گم میکنه. بنظرم اگه واقعا قصدش ازدواجه با هم یه مشاوره قبل ازدواج برید بعدم انشالله بیاد خواستگاری و زندگیتون رو شروع کنید. فقط با این وضع سعی کن بعد از عقد زیاد نمونید سریع برید سر زندگیتون... سختی هایی که من کشیدم واقعا دوست ندارم هیچ دختر دیگه ای تجربه اش کنه. 😭

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
اهمیت نده بگو بهم زدی. کسی که 25 سالشه دیگه میفهمه همه چی رو دخالت خانواده بدتر آدمو گنگ میکنه راه د ...

درست ميگي

بایدانکارش میکردی بعدش رومخ پسره هم کارمیکردی بیادخاستگاریت زود

انكار كردم اول كارو خوابتر كردم خيلي حرف تابلويي زدم