2737
2734
عنوان

بیاید از چیزای که واقعاازش ترس دارید ویا ترسیدید بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 104 پست
کفشدوزک؟ اون که بانمکه 

وقتي بال هاشو باز ميكنه خيلي چندش ميشه

از پاهاش هم ميترسم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
هرجا ببينم انقد جيغ ميزنم تا دهنم سرويس شه😅

دیشب سوسک دیدم😑😓

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرجا ببينم انقد جيغ ميزنم تا دهنم سرويس شه😅

من توام یا تومنی 😂😂😂

دقیقا ی بار سوسک دیدم تادوماه رومبل میخوابیدم فقط 😂

شبا خواب سوسک میدیدم 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

من دوشب درمیون تنهام.پریشب رفتم درخونه روقفل کنم یکم اسپنددودکردم دریذره بازکردم بوش بره راهروتاریکم بودحس کردم ی مردپشت درمون واستاده.سریع دروبستم وقفل کردم دیدم بی فایدس بایدبفهمم کیه چیه!!!!چادرسرم کردم برقوروشن کردم دیدم هیچی نیس.ماطبقه اخریم رفتم تاجلوپلهای بالاببینم چیزی نیس لامپ نداره تاریک بود.خیلی ترسیدم حس کردم کسیه!!!دلم میخاس جیغ بزنم....

ساعت12شب بود

درزدم درخونه همسایمون پسرکوچیکشون اومدبازکرد

گفت سلام ببخشیدحس میکنم چیزی توپلهاس من تنهام خیلی میترسم

گفت چشم حتمارفت نگاکردگفت گربس

رفت داداش بزرگاشوصداکرد

اومدن بالارونگاکردن گفت اینکه سگهههه😵خلاصه بیرونش کردن ومنم اومدم خابیدم بعدش.قلبم روهزارمیزدااااازترس

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
2731
😐😐😐 میخوای برات بفرستم؟

اره من ترسناک دوست دارم...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
دیشب سوسک دیدم😑😓

وويي كجا؟😟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من دوشب درمیون تنهام.پریشب رفتم درخونه روقفل کنم یکم اسپنددودکردم دریذره بازکردم بوش بره راهروتاریکم ...

سگ تو پله ها😮

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2738
من توام یا تومنی 😂😂😂 دقیقا ی بار سوسک دیدم تادوماه رومبل میخوابیدم فقط 😂 شبا خواب سوسک میدیدم& ...

يه لرزي ميندازه به جون ادم

همش فكر ميكني اينور اونورت ميخاره😂

وويي كجا؟😟

کنار دستشویی و حموم

من از شاخک ها و بال هاش میترسم😓

يه لرزي ميندازه به جون ادم همش فكر ميكني اينور اونورت ميخاره😂

دقیقا 👍😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
اره من ترسناک دوست دارم...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2364791/کساییکه-ممکنه-بترسن-و-حامله-ها-نیان-لطفا-یه-بازی-اوردم-واسه-نترسا

کنار دستشویی و حموم من از شاخک ها و بال هاش میترسم😓

موجود كثافتيه كلا😣😣

منم يبار نشسته بودم حياط با فاميل و خانواده 

يه سوسك از بالاي درخت افتاد روم 

فقط جيغ ميزدم به پسر خالم ميگفتم برش دار 

اونم هي ميخنديد😅😅

2706